Půjde to i doma, dorost rozstřílel Vlachovice

24.08.2014 | Jan Tajzler

Dorostenci Vala?ské Polanky si připsali první domácí vítězství v nové sezoně. Na polanský trávník přicestoval celek Vlachovic, jen? hrál je?tě vloni Krajský přebor. Ve Vala?ské Polance si v?ak Vlachovice nepro?ili zrovna příjemné chvíle, v první půli se toti? zranil kapitán Pekárek a jeliko? tým neměl ?ádné náhradníky, dohrávali hosté v desíti a neubránili se debaklu. Za dorost Vala?ské Polanky navíc poprvé nastoupili nadějní ?áci Patrik Pilčík a Martin Daněk. Rostislav Zrník pak vstřelil svou první branku za dorost.

VALA?SKÁ POLANKA - VLACHOVICE 7:0 (5:0)

V úvodu utkání se zdálo, ?e toto utkání bude vyrovnané, jen?e v?e bylo jinak. Nejprve si ?ance vytvořili hosté, kdy? se míč dostal na nohu Krahula, jen?e hostující hráč nadvakrát netrefil. O minutu později Vlachovice zahrozili znovu, tentokrát vypálil Stru?ka, jeho ránu Baro? vyrazil a polanský brankář odolal i následné dorá?ce. Pak u? při?li chvíle domácího týmu. V?e zahájil Daněk, ale svým samostatným únikem sí? nerozvlnil. Ký?ená branka domácího týmu tak při?la v 10. minutě, postaral se o ni David Maček, kdy? obdr?el perfektní přihrávku od Srby. Hosté se dopou?těli hrubých chyb v obraně, co? kanonýr typu Davida Mačka trestá. Polanský střelec měl ve 27. minutě na svém kontě čistý hattrick a s Vlachovicemi to vypadalo zle. Do konce první půle dostali hosté je?tě dal?í dvě branky, kdy? po jedné přidal Maček a druhou trefil Daněk. Kru?né chvíle Vlachovice v?ak nekončily, během první půle se zranil kapitán Pekárek a v utkání ji? nenastoupil.

Druhý poločas domácí trenér střídal, ze hry ode?el David Maček, ale obrana Vlachovic si neoddechla. Zlobit ji toti? začal Luká? Daněk, jen? s lehkostí procházel do prostoru odkud tvořil ?ance svým spoluhráčům. Jedna taková povedená akce Daňka při?la v 65. minutě, kdy? doslova na zlatém podnose naservíroval míč Zrníkovi a ten ukázal, ?e krom chytání umí i střílet branky. Polančané naposledy udeřili v 69. minutě, kdy? Daněk předvedl svůj um a vzal na sebe i zakončení, čím? pečetil sedmibrankový debakl Vlachovic.

Sestava Vala?ské Polanky:

Baro? - ?ák, Babica, Kovalčík, Zemánek - Baran, Srba, Daněk, Rů?ička, Li?ka - Maček David

Střídali: Zrník, Pilčík, Daněk

Sestava Vlachovic: Horáček - Jemelka, Vizvári, Stru?ka, Stránský, Krahula, Pekárek, Jemelka, Honek, Rak, Trčka

Branky: Maček David 4, Daněk Luká? 2, Zrník

Rozhodčí: Dokoupil