Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Polančané znovu neskórovali, proti Dolní Bečvě berou bod

17.09.2023 | Jan Tajzler

K domácímu duelu 8. kola přicestoval do Valašské Polanky nováček soutěže a loňský vítěz I.B třídy Dolní Bečva. Utkání nabídlo vyrovnaný průběh. Domácím dal šanci prolomit negativní bilanci brankář Zrník, který předvedl spolehlivý výkon a byl pevnou hradbou proti snahám hostů o vstřelení branky. Polančané předvedli v závěru utkání územní převahu, kterou však v potřebnou branku nepřetavili. Nejblíže k tomu byl střídající David Maček, jenž nastoupil po dvou letech, ale brankáře Blablu nepřekonal. Body se tak dělily, Polančané přerušili třídílnou sérii porážek, ale počtvrté v řadě odešli ze hřiště bez vstřelené branky. 

7. kolo | neděle 17.09.2023, 15:30 | Valašská Polanka
 

TJ Sokol Valašská Polanka - FC Dolní Bečva

0:0

0:0

Branky:

Žluté karty: Tomšů, Zicha, Punčochář, Daněk. 

Rozhodčí: Martinák – Večeřa, Uhlířova. 

Diváci: 74

TJ Sokol Valašská Polanka: Zrník – Adámek S., Punčochář, Zbranek, Zicha – Daněk, Žídek, Baran, Kovalčík – Březovják, Tomšů. (76. Novák J., 87. Trčka R., Maček D.).

FC Dolní Bečva: Blabla – Růčka J., Ondryáš, Jurečka, Fiurášek, Špatný, Růčka R., Ostřanský, Štuler, Vojkůvka, Adamec. (12. Růčka Jakub, 69. Špatný Vítek).

Aktuální utkání
Muži A | sobota 28.10.2023, 14:00
13. kolo
2:2
Valašské Příkazy - Valašská Polanka
 
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
14. kolo
VS.
Juřinka - Valašská Polanka
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS