Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáky nadále sráží absence, derby i domácí duel bez bodu

14.10.2023 | Břetislav Trňák

Okresní přebor pokračoval pro naše starší žáky dalšími dvěma zápasy. Nejprve zajížděli svěřenci trenéra Břetislava Trňáka k derby na Hovězí, aby pak na domácí půdě vyzvali vrstevníky z Kateřinic. Trenéry stále trápí zbytečné absence, výraznější herní prostor tak dostávají hráči z mladší kategorie. Bohužel ani jedno utkání nepředstavovalo pro polanský tým potřebný bodový zisk. Hodnocení trenéra si můžete přečíst níže. 

Hovězí – Valašská Polanka 6:2


Hovězí patří mezi věkově vyrovnané týmy a také nás přehrál. Náš tým se rval statečně a bojoval o každý míč. Znovu jsme byli nuceni hrát bez některých hráčů, ale ti co dostali šanci rozhodně nezklamali. Kluci se snaží hrát kombinačně a dostávat se do zakončení. Snaha hrát fotbal i když je soupeř lepší nás trenéry těší. Povedený zápas měla za sebou Denisa Filgasová, Lukáš Dančák pak dal svůj premiérový gól za starší žáky. Kuba Novosad měl pár dobrých zákroků a chytil i penaltu. Max Gergela po pěkné kombinaci měl jen kousíček ke vstřelení gólu. Výsledek zápasů je sice jednoznačný, ale předvedená hra našeho mladého týmu byla dobrá a dalo se na to dívat. 


Valašská Polanka – Kateřinice 1:4 


Už se bohužel stává tradicí, že jsme nastoupili v sestavě pouze se šesti hráči, kteří se věkem řadí mezi starší žáky. Znovu jsme tým doplnili hráči z mladších kategorie, ale i tak jsme favorita zápasů dost potrápili. První poločas skončil 1:1, obě branky padly z pokutových kopů. Náš brankář Kuba Novosad pokutový kop vyrazil, ale hráči zaspali a nechali soupeře míč dorazit do sítě. Na naší penaltu byl určen tentýž hráč, tedy brankář a svému kolegovi v bráně nedal šanci a umístěnou střelou k tyči zavěsil. Během zápasu měl několik dobrých zákroků a držel tým, zápas se mu povedl a byl nejlepším hráčem zápasu. Starší žáci hlavě ze středu zálohy hodně naběhali, kdy hasili rozvíjející se útoky soupeře a z toho důvodu padly i žluté karty, ale nic zákeřného v tom nebylo, kluci prostě bojovali. Ke konci utkání už nám ale docházely síly a z toho pramenily chyby a také góly v naší síti. Borci v této sestavě zaslouží jen pochvalu a potlesk! Trenér soupeř sám po zápase velice chválil výkon naších kluků. K potlesku za bojovnost se přidáváme i my jako trenéři. 

 
Aktuální utkání
Muži A | sobota 06.04.2024, 15:30
16. kolo
5:1
Vigantice - Valašská Polanka
 
Muži A | neděle 21.04.2024, 16:00
18. kolo
VS.
Podlesí - Valašská Polanka
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS