Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Debakl v Kateřinicích odčinili starší žáci domácí výhrou s Liptálem, s Ústím remizovali

01.10.2023 | Břetislav Trňák

Starší žáci pokračovali v soutěži zápasy s Kateřinicemi a Liptálem. Zatímco v Kateřinicích utrpěli nejvyšší porážku v sezoně, proti Liptálu si na domácí půdě spravili chuť. Bodový zisk zaznamenali i s Ústím. 


Kateřinice – Valašská Polanka 8:0

Docházka už byla lepší, ale tým zdaleka nebyl v plné síle. Cením si přístupu kluků Zajíce a Blizňáka, kteří hráli celý den na Vsetíně v okresním výběru a na zápas přesto přijeli klukům pomoct. Tak by to mělo vypadat a za to díky.. Kateřinice jasně jeden z nejlepších týmů soutěže. Nedali nám šanci, ale pět branek jsme jim nabídli jako na zlatém podnose po vlastních chybách. Chci ale pochválit tým, že se po celou dobu zápasu snažil hrát, bojoval a soupeři nedal nic zadarmo. 

Valašská Polanka – Liptál 5:1 

Konečně vítězství! Konečně jsme se sešli v plné sestavě krom stále zraněného Filipa Dittricha. V zápase jsme hned brzy vedli, po křídle utekl Štěpán Trňák a křižnou střelou zakončil. Druhý gól jsme přidali po rohovém kopu, kdy nám vyšel nacvičený signál a střelec první branky zavěsil i podruhé. Třetí gól jsme opět přidali po rohu, kdy si soupeř vstřelil vlastní branku. Poločas byl tedy 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po průniku Jachýma Blizňáka jsme vedli 4:0, pak soupeř snížil na 4:1, kdy neustále hrozil z rychlých protiútoků, my jsme se mohli vzadu spolehnout na obranu i brankáře. Poslední branku vstřelil Kuba Zádrapa, kdy si potáhl míč a ze šestnáctky trefil zařízení. Do utkání nastoupila také Denisa Filgasová, která si přišla alespoň před odjezdem na intr zahrát první poločas, předvedla skvělý výkon a kluci ji za to odměnili potleskem v kabině. Cením si jejího přístupu. Posíleni jsme byli zase o borce z mladších kategorií a obstáli na výbornou, všem patří dík. 

Valašská Polanka – Ústí 0:0

Docházka na zápas byla dobrá, ale pořád nám chyběl zraněný Filip Dittrych. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vypracovali si několik brankových situací, bohužel tentokrát u nás nestalo to pověstné štěstíčko a naše střely končily na tyčích, břevnech a nebo soupeře podržel brankář. Ústí se dostávalo do útoku jen sporadicky. Zápas byl fyzicky náročný a bylo zase horko, takže jsme často střídali. Na brankové šance jsme jasně zvítězili, bohužel nám chyběl ten poslední krok. Hráči do zápasu dali všechno - kombinaci, kreativitu, bojovnost a za to jim patří velký dík!  
Aktuální utkání
Muži A | sobota 06.04.2024, 15:30
16. kolo
5:1
Vigantice - Valašská Polanka
 
Muži A | neděle 21.04.2024, 16:00
18. kolo
VS.
Podlesí - Valašská Polanka
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS