Mlad?í ?áci deklasovali Horní Lideč

12.06.2012 | Marek Juhaňák

Debakl mladších ?áků Horní Lidče ukázal, ?e ze slávy minulých let se ?ít nedá......

Horní Lideč - Valašská Polanka 0:14 (0:6)
Mladší ?áci si v posledním zápase s chutí zastříleli, čtrnácibrankovým debaklem to odnesla Horní Lideč. Polančané vstoupili do zápasu z dost podstatnou změnou a to na postu brankáře. Po dopoledním zápase přípravky se mezi tři tyče postavil Martin Daněk. Nutno ale dodat ?e domácí mu tuto úlohu značně ulehčili. Skóre zápasu otevřel v 51. vteřině Vojta Srba. Poločasový stav se zastavil na čísle šest. V zápase se trefilo celkem osm střelců. Třikrát se trefil Jiří Polanský, po dvou brankách přidali Ros?a Zrník, Šimon Kovalčík,Vojta Srba a Filip Rů?ička. Po jedné přidali Dominik Kovalčík, Barbora Rů?ičková a Martin Baran.
Sestava - Martin Daněk, Martin Baran, Dominik Kovalčík, Filip Rů?ička, Šimon Kovalčík, Jiří Polanský, Vojtěch Srba, Rostislav Zrník
Střídali - Barbora Rů?ičková, Viktorie Zemánková, Patrik Pilčík.