V předposledním zápase sezóny si na?i mlad?í ?áci poradili s Vala?skou Senicí

06.06.2012 | Marek Juhaňák

Valašská Polanka - Valašská Senice 5:0 (3:0)

Mladší ?áci odehráli poslední zápas na domácím hřišti, s lichotivým výsledkem 5:0 odjí?děli z Polanky ml.?áci Ajaxu!
Skóre zápasu otevřel hned ve 4. minutě po rohovém kopu Dominik Kovalčík, 1:0. Hned o minutu později ho napodobil jeho bratr Šimon, 2:0. Hosté to poprvé zkusili na Zrníka a? 11. minutě, dobře mířená střela ale skončila v náruči domácího brankáře. V 16. minutě se krásně k tyči trefil Filip Rů?ička, 3:0. Ale to bylo na dlouhé minuty od domácích všechno co ukázali. Měli velké problémy se střelbou a často se utápěli v kombinacích a kličkách, ale i tak svého soupeře výrazně fotbalově přehrávali. Hosté se v poslední minutě první půle dostali do přečíslení 3 na 2, akci ale dobře zneškodnil včasným výběhem Zrník!
Na začátku druhé půle utekl hostující obraně Martin Daněk, tváří v tvář golmanovi ale těsně minul. Od této chvíle Polančané doslova přikovali hráče Senice na jeho vlastní polovinu, ale kdy? u? se domácí dostali před branku, zkazili přihrávku nebo střela byla zblokována! Brankář Trochta byl neustále v ohni střel, ale recept na něho našel a? 9. minut před koncem Filip Rů?ička, 4:0. Tečku za tímto zápasem udělal v 58. minutě Vojta Srba, kterému před prázdnou branku namazal Šimon Kovalčík,5:0.
Branky - 16 a 51 Filip Rů?ička, 4 D.Kovalčík, 5 Š. Kovalčík, 58 Vojta Srba
Sestava - Rostislav Zrník, Martin Baran, Ondřej Babica, Filip Rů?ička, Dominik Kovalčík, Vojtěch Srba, Šimon Kovalčík, Martin Daněk.
Střídali - Patrik Pilčík, Barbora Rů?ičková, Viktorie Zemánková, Tomáš Chrudina.
V neděli sehrají naši mladší ?áci zápas v Horní Lidči ve 14.00, sraz u hospody o hodinu dřív!