Mlad?í ?áci vyloupili Huslenky

15.05.2012 | Marek Juhaňák

Huslenky - Valašská Polanka 1:10 (0:5)

Na promoklém Huslenském pa?itu začali lépe Polančané, v prvních třech minutách spálili své tutovky Srba, Polanský i Šimon Kovalčík, který se dokonce ocitl tváří tvář Rišicovi! Skóre se měnilo a? v 6. minutě, kdy Polančané vstřelili dvě slepené branky. Nejprve se trefil kři?nou střelou z pravé strany Dominik Kovalčík 0:1, a po něm i jeho bratr Šimon který zu?itkoval nahrávku Rů?ičky 0:2. V 8. minutě u? to bylo 0:3, trefil se Polanský. Ve 12. minutě zahrávali Srba s Polanským roh nakrátko, druhý jmenovaný poslal na zlatém podnose přihrávku na zadní tyč, kterou nepohrdl Dominik Kovalčík, 0:4.
V 18. minutě kopal Polanský rohový kop, odra?enou střelu si našel Martin Baran a tečovaná střela od obránců skončila za zády Rišici, 0:5.
Hned po změně stran zvonila tyč po střele Polanského! Ve 36. minutě předvedli oku lahodící akci Šimon Kovalčík s Polanským, několikrát si narazili míč mezi zkoprnělými domácími obránci, a druhý jmenovaný pohodlně zakončil do prázdné branky, 0:6. Ve 38. minutě se ozvali i domácí hráči, jejich ojedinělou útočnou akci zakončil bodlem do levé šibenice Adam Šimara, 1:6. Ve 47. minutě zakončoval za bezmocného Rišicu Filip Rů?ička střelou pod břevno, 1:7. O minutu později našel krásným centrem Baran na zadní tyči Srbu, 1:8. V 50. minutě se trefil po rohu Rů?ičky Martin Baran, 1:9. Desátou branku vstřelila Barbora Rů?ičková, kterou vybídl do šance Jiří Polanský, 1:10.
Sestava: Zrník Rostislav, Baran Martin, Babica Ondřej, Kovalčík Šimon,Polanský Jiří, Srba Vojtěch, Kovalčík Dominik, Rů?ička Filip.
Střídaly: Rů?ičková Barbora, Zemánková Viktorie.
Příští zápas sehrají naši mladší ?áci na domácí půdě s celkem Jarcové, v pondělí 21.5. v 17.00.