Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Přípravné zápasy A-týmu: Nevšová – Val. Polanka 4:5 | Val. Polanka – Horní Lideč 3:4 | Val. Polanka – Val. Příkazy 7:2

Trenér Kapusta hodnotí přípravné utkání s Horní Lidčí

11.07.2021 | Klub TJ Sokol

Valašská Polanka má za sebou druhé přípravné utkání před novým soutěžním ročníkem v Krajském přeboru. Na test přicestovalo mužstvo Horní Lidče a odvezlo si vítězství 4:3. Zápas zhodnotil ve svém komentáři nový hlavní trenér polanského celku Radomír Kapusta. 

Valašská Polanka - Horní Lideč 3:4

Sestava: Zrník – Ondra, Zbranek, S. Adámek, Zemánek (55‘ L. Trčka) – F. Maček, Štrbík (63‘ Kovář), Punčochář – Baran (72‘ Malík), Tomšů, Filák (60‘ Daněk)

Branky: 8‘ Lideč, 28‘ Tomšů, 34‘ Baran, 57‘ Štrbík, 74‘ Lideč, 79‘ Lideč, 84‘ Lideč,

Vážení čtenáři,

uplynulo již téměř 10 měsíců, co se u nás, ve Valašské Polance naposledy hrálo fotbalové utkání a doufáme, že stejně jako my, jste si to i přes nešťastnou porážku užili. Včera k nám na domácí půdu zavítal tým z Horní Lidče a v utkání padlo celek 7 branek. První gól padl do naší sítě po krásném přímém kopu hostujícího hráče, nicméně ještě v prvním poločase jsme byli schopni otočit stav utkání v náš prospěch. Do poločasu jsme šli za stavu 2:1, kdy se trefil Tomšů, který zakončoval levou nohou z voleje, po centru Michala Barana. Sám Michal Baran následně vstřelil 2. gól našeho týmu, kdy hostující brankář nepříliš přesvědčivě vyběhl a my jsme doráželi míč do odkryté brány. Naše aktivita přetrvávala i ve 2. poločase, kdy jsme byli neustále aktivní, drželi balón, soupeře nepouštěli do velkých šancí. Z kraje 2. poločasu přebral průnikovou přihrávku od spoluhráče Štrbík, našel si prostor mezi soupeřovou obranou a zvýšili na 3:1. Následně jsme mohli zvýšit velkou šancí na 4:1, nicméně jsme nebyli v zakončení přesní. V té chvíli se to jako by zlomilo a Horní Lideč začala udávat tempo utkání. Nebyli jsme plně koncentrovaní, možná i lehce unavení, z toho pramenily některé individuální chyby, jako třeba špatné vystupování, nebo ztráty míčů v nebezpečných prostorech a rozjetou Horní Lideč jsme již nedokázali zastavit. Lideč třemi góly ve 2. poločase zápas otočila. Z utkání si můžeme odnést velké množství pozitivních věcí a momentů, na které můžeme dál navazovat, ale i několik poučení, které nás mohou také posunout. Od prvního tréninku (15.6.) jde po dlouhé přestávce vidět, že hráči se s každým tréninkem, nebo utkáním zlepšují. Víme ale, že nás stále ještě čeká spousta práce, abychom byli do nové sezóny (8.8) připraveni.

Nakonec, jak jste si mohli všimnout, v našem týmu se objevily nové tváře, které by měly do nové sezóny posílit náš tým. Jsou to vesměs mladí kluci, kteří mají chuť na sobě pracovat a rozvíjet se. Z Prlova bychom chtěli uvítat Jana Tomšů, po konci v dorostech na Vsetíně Libora Punčocháře, z Lidečka Marka Filáka, brankáře Jana Dobeše ze Vsetína, který bohužel nenastoupil kvůli zranění, a nakonec se nám z Prlova vrací Adam Zemánek.

Další přátelské utkání sehrajeme v neděli 18.7.2021, v 17:00, doma s Valašskými Příkazy.

Budeme se na Vás těšit!

Radomír Kapusta


 
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 10.10.2020, 15:00
10. kolo
3:2
Valašská Polanka - Napajedla
 
Muži A | Sobota 07.08.2021, 17:00
2. kolo
VS.
Valašská Polanka - Slušovice
 
Aktuální články
Zemřel Pavel Juhaňák, dlouholetý funkcionář Sokolu

S lítostí oznamujeme, že nás v pondělí 28.června 2021 navždy opustil pan Pavel Juhaňák, jenž dlouhá léta působil jako funkcionář...

 
A-tým vstoupí v sobotu do zápasové přípravy

Oficiální start letní přípravy polanského A-týmu proběhl 15. června. Mužstvo se připravuje pod taktovkou nového trenéra Radomíra...

 
Mladší žáci se zapojí do Červnové ligy

Vládní opatření zamezující organizované sportovní činnosti mládeže konečně povolila. Díky tomu se podařilo ve spolupráci s ostatními...

 
VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/2021
 
Valašskou Polanku povede z pozice hlavního trenéra Radomír Kapusta
 
Zemřel František Světlík, bývalý polanský hráč a rozhodčí
 
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021!
 
Série proher skončila! Polančané udolali Napajedla
 
V Holešově se překvapení nekonalo, Polančané odjeli s prázdnou
 
Roman Kučerňák již není hlavním trenérem A-týmu
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS