Žákovská mužstva postoupily do nadstavby o přeborníka okresu

10.05.2019 | Marek Juhaňák

Starším i mladším žákům Valašské Polanky skončila základní část sezony. Jelikož se obě naše mužstva umístnila na prvním místě tabulky, odehrají zápasy proti prvním třem celkům ze skupiny B.

Starší žáci pod vedením trenérského dua Zbranek - Kolínek propluli soutěží bez ztráty kytičky. V tabulce jim proto právem patří první místo za dvanáct výher, 0 remíz, 0 proher a skóre 77:4. Nejvíce branek nastřílel Lukáš Kovář 23, Vojta Zemánek zaznamenal 21 zásahů. Další utkání odehrají starší žáci opět na domácí půdě a to v neděli s Jarcovou.

Mladší žáci předvedli na jaro spanilou jízdu a ta jim zajistila po podzimu posun z pátého místa až na první!
Svěřenci trenéra Černotíka bojovali o umístnění v první trojce až do posledního kola, v něm ale přejeli doma Hošťálkovou 6:3  a díky lepším vzájemným zápasům se Vsetínem poskočili na první místo. Nejvíce 14 branek vstřelil Matěj Erban, po 13 Štěpán Gergela a Petr Janota.