Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Valašská Polanka hostí finálový turnaj mladších žáků

07.06.2024 | Klub TJ Sokol

Finálový turnaj osmi nejlepších družstev ze všech tří skupin Okresního přeboru mladších žáků se odehraje v sobotu 8.června v areálu Sokola Valašská Polanka. Začátek je plánován na půl devátou, týmy se utkají systémem každý s každým a okolo 14 hodiny budeme znát nového přeborníka okresu. Kvalifikovaly tyto týmy: Hrachovec, Kateřinice/Ratiboř, Prostřední Bečva/Horní Bečva, Dolní Bečva, Vsetín B, Vsetín C, Valašská Polanka a Kelč.

Polanský Sokol coby pořádající tým chystá pro fanoušky také bohaté občerstvení po celý průběh turnaje. Nenechte si ujít příležitost podpořit mladé talenty v boji o pohár pro přeborníka okresu. 


Zároveň upozorňujeme všechny návštěvníky fotbalového hřiště ve Valašské Polance, že kvůli rekonstrukci mostu u Hospody pod nádražím, je nutné při cestě na hřiště zvolit objízdnou trasu. Ta vede přes most u pošty, ze směru od Horní Lidče je třeba držet se na hlavní silnici až za Obecní úřad a poté odbočit. Děkujeme za pochopení. 

Více informací ohledně rozlosování turnaje a herního systému najdete zde.

 
Aktuální utkání
Muži A | neděle 09.06.2024, 10:00
25. kolo
4:0
Valašské Meziříčí B - Valašská Polanka
 
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
26. kolo
2:0
Valašská Polanka - Valašské Příkazy
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS