Vala?ská Senice - Vala?ská Polanka 1:2 (1:0)

25.10.2011 | Marek Juhaňák

Ml. ?áci navlékli v podzimní sezóně poslední vítězný korálek a odvá?ejí si z Valašské Senice 3 body

Valašská Senice - Valašská Polanka 1:2 (1:0)
Bez brankáře Zrn&iacutiacute;ka a v okleštěné sestavě odjí?děli mladší ?áci na poslední zápas podzimu do Valašské Senice. Do branky zaskočil z přípravky Martin Daněk, a nevedl si vůbec špatně. Po nemoci nemohl hrát ještě Dominik Kovalčík, a chyběl i Zdeněk Daněk.Na hrotu v základní sestavě odehrála výborné utkání Barbora Rů?ičková, Na lavičce náhradníků seděla jako jediná Viktorka Zemánková,a nutno dodat ?e i ona hodně motala hlavu domácím obráncům!
Zápas začal v opatrném tempu, jako první vyslal střelu na domácí branku Šimon Kovalčík, domácí brankář Trochta byl na místě. V 8. minutě prošel po levé straně Filip Rů?ička, jeho prudký centr ovšem prošel domácím brankovištěm a? do autu. Ve 14. minutě se poprvé připoměli i domácí, vyběhnuvšího Daňka přehlavičkoval domácí útočník, k jeho smůle skončila hlavička těsně vedle. Ve 22. minutě ukázali Polančané pohlednou akci, Barbora přihrála míč bratru Filipovi, ten našel ještě lépe postaveného Vojtu Srbu, ten ale z dobré pozice mířil jen doprostřed brány kde stál připravený Trochta. O chvilku později to zkoušel z dálky Rů?ička, Trochta mič vyrazil před volného Srbu ale i s jeho dorá?kou si domácí golman poradil. V předposlední minutě prvního poločasu se domácí š?astně ujali vedení. Závaru před Polanskou brankou vyu?il Urubek, který napálil míč do klubka hráčů a ten propadl a? za záda bezmocného Daňka, 1:0.
Do druhé půle vlétli opět aktivnější hosté,hned ve 31. minutě vypálil z dálky Rů?ička a brankář Trochta krásně vytáhl střelu z šibenice na roh. V další šanci mířil Kovalčík vedle. Ve 35. minutě přišla série rohových kopů, vyrovnání viselo na vlásku ale při domácích stálo u? poněkolikáté štěstí! Polanský tlak vyůstil ve vyrovnání v minutě 41. Martin Baran vyslal jedovatou pumelici z úhlu, tu brankář Trochta vyrazil jen před volného Rů?ičku,pro kterého u? nebyl problém dorazit míč za jeho záda, 1:1. Polančané dál tlačili domácí před jejich branku a v minutě 52 dokonali obrat v zápase. Hrdinou zápasu se stal nikdo jiný ne? Šimon Kovalčík, který se prokličkoval po levé straně a? před Trochtu a kří?nou střelou neomylně zavěsil, 1:2. V 58. minutě to zkoušel po pravé straně Srba, Trochta byl na místě. S posledními minutami se domácí na chvilku usadili před branku Polanky, sérii rohových kopů ale v?dy hosté v čele s Daňkem odvrátili do bezpečí. V poslední minutě ještě mohli Polančané zvýšit vedení, do samostatného úniku vyslal českou uličkou Kovalčík Viktorku Zemánkovou, její střelu doprostřed branky Trochta zneškodnil.
Sestava: Martin Daněk - Patrik Pilčík, Martin Daněk, Ondřej Babica, - Vojtěch Srba, Filip Rů?ička, Šimon Kovalčík, - Barbora Rů?ičková. Střídala Viktorie Zemánková.
Branky: Urubek - Filip Rů?ička, Šimon Kovalčík

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30