Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hattrick kapitána nestačil, Polančané padli ve Vidči

10.09.2022 | Jan Tajzler

Druhý venkovní zápas v řadě zavedl fotbalisty Valašské Polanky opět na Rožnovsko. Tentokrát je hostil tým TJ Vidče. Utkání nabídlo vyrovnaný první poločas a remíza po první půli odpovídala průběhu hry. Pak ale přišel z pohledu domácí snový vstup do druhého poločasu, kdy jim vyšlo, na co sáhli. Polančané takové štěstí v koncovce neměli a museli skousnout další porážku. Nepomohl ani hattrick kapitána Michala Barana. 

6. kolo | sobota 10.09.2022, 16:00 | Vidče
 

TJ Vidče - TJ Sokol Valašská Polanka

6:3

1:1

Branky: Heryán 2, Zubík, Drda Pavel, Špůrek, Mičkal – Baran 3. 

Žluté karty: Drda Pavel, Špůrek, Kubját – Žídek, Novák, Adámek Stanislav. 

Rozhodčí: Zpěvák – Kotačka, Schnürmacher. 

Diváci: 200

TJ Vidče: Lobanov – Drda Milan, Petružela, Špůrek, Drda Pavel, Mičkal, Cáb, Heryán, Zubík, Fryšara, Babinec. (28. Šimša, 64. Kubját, 85. Jurča).

TJ Sokol Valašská Polanka: Zrník – Ondra, Kovář, Adámek Stanislav, Adámek Ondřej – Zbranek, Kovalčík, Žídek, Punčochář, Baran, Novák. (57. Malík, 67. Kučerňák).

Komentář
 
 
 

Úvod utkání vůbec nenasvědčoval tomu, že by diváci ve Vidči měli být svědky přestřelky. První vážnější příležitost měli domácí v 17. minutě díky hrubé chybě hostujícího Kováře, zakončoval v palebné pozici domácí kapitán Mička, brankář Zrník byl však připraven pohotově zasáhnout. Obrana Polančanů si koledovala, ve 24. minutě mohl trestat další zaváhání po přihrávce Pavla Drdy Zubík, ale bránu netrefil. Polančané přicestovali na Rožnovsko bez útočníka, což se možná projevilo v několika slibných centrů do předbrankového prostoru, kde si však hostující záložníci dávali až příliš přednosti před finálním zakončením. Ve 38. minutě se hosté ujali vedení, parádní pas Nováka zužitkoval přesnou trefou kapitán Baran. Jenže domácí srovnali za necelé dvě minuty, po dobře sehraném rohovém kopu nacentroval míč Mičkal do vápna, kde byl připraven přesně zakončit Zubík. 


Start druhé půle byl pro domácí tým doslova skvostný. Hned ve 48. minutě otáčel skóre, když si balon na střelu připravil Pavel Drda a přesně zamířil - 2:1. Za pět minut už to bylo o dvě branky pro Vidče, z trestného kopu se radoval Špůrek, nutno podotknout, že mu pomohla teč, na kterou Zrník nemohl stačit reagovat. Polančané byli paralyzování, což se znovu projevilo v 60. minutě, kdy Zrník neudržel střelu Mičkala. Za dvě minuty se radoval Heryán, když nakopnutý balón z voleje usměrnil do polanské brány, to už bylo 5:1 pro domácí tým. Až teprve poté se Polančané zmohli na odpověď, Baran svou druhou trefou v utkání trestal zaváhání domácí obrany. Vidče si však znovu upevnilo náskok v 69. minutě, kdy se po přihrávce Mičkala znovu radoval Heryán. Pokud správně počítáte, tak v 72. minutě padl už sedmá branka v rámci druhé půle, postaral se o ní znovu polanský kapitán Baran, když z penalty zkompletoval hattrick. Více se už ale hostům utkání zdramatizovat nepodařilo. Vidče dokonale trestalo polanské chyby a o výsledku rozhodlo v úvodu druhé půle. Polanské trápení po návratu do I.A třídy pokračuje i nadále. 

Aktuální utkání
Muži A | sobota 06.04.2024, 15:30
16. kolo
5:1
Vigantice - Valašská Polanka
 
Muži A | neděle 21.04.2024, 16:00
18. kolo
VS.
Podlesí - Valašská Polanka
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS