Star?í přípravka vyhrála turnaj na Hovězí!

03.04.2015 | Marek Juhaňák

Halový turnaj pořádal oddíl VKK a kromě pořádajícího týmu dostali pozvánku tyto mančafty. Hovězí, Halenkov, Zašová, Ústí, Val.Polanka, Juřinka, Liptál. Hrálo se jedenkrát 15. minut.

Z výsledků turnaje:

Val.Polanka - VKK 1:1

Zašová - Val.Polanka 0:1

Val.Polanka - Juřinka 4:0

Val.Polanka - Liptál 4:1

Ústí - Val.Polanka 0:8

Halenkov - Val.Polanka 0:9

Turnaj jednoznačně ovládl tým Valašské Polanky, před druhou Zašovou a třetí VKK. Nejvíce branek nastřílel Jonáš Šafařík a Jiří Daněk Machač. Mezi třemi tyčemi zaskakoval za nemocného Adama Chrenčíka Martin Mikušek a nevedl si vůbec špatně. Starší přípravka trénuje v tělocvičně ka?dé pondělí od 16.00 do 18.00. Pod vedením Aleše Černotíka dochazí na tréninky  a? 20 dětí! Jakmile se zlepší počasí, bude se trénovat na hřišti u? klasicky úterý a čtvrtek. Mladší přípravky se ujal Jarda Gergela, nováčky v týmu jsou Petr Černocký, Štěpán Trňák, Jakub Sedláček, Jáchym Blizňák a Maxim Gergela. Sezona začíná přípravce v sobotu 18. dubna v 10.00 a hostit budeme Kateřinice.

Sestava z turnaje na Hovězí: Martin Mikušek, Michal Dorňák, Tomáš a Jakub včelicovi, Jonáš Šafařík, Jiří Daněk Machač a René Hrabica.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka