Star?í přípravka skončila na turnaji v Lidečku na druhém místě!

13.08.2013 | Marek Juhaňák

Turnaje se mohly ještě zůčastnit loňské ročníky,hrálo se systémem ka?dý s ka?dým, 2X12 minut. Kromě domácího Lidečka byli pozváni ještě Horní Lideč, Val.Polanka a Val.Senice. Organizace ale selhala a místo Senice byla pozvána přípravka z Valašského Meziříčí, která měla soustředění v Horní Lidči. Senice ale po rozehrání turnaje dorazila taky, a tak se muselo znovu přelosovat.

Valašská Polanka - Val.Meziříčí 1:2

Los nám na první utkání přidělil hned toho nejtěšího soupeře. Polančané proto vstoupili do zápasu s defenzivní taktikou. Byli to ale Meziříčtí kdo diktoval tempo hry a ve 4 . minutě se také zaslou?eně ujal vedení hlavou po rohu, 0:1. Ve druhé půli Meziříčtí přidali druhou branku, po vyšachování obrany zakončoval hráč hlavou do odkryté branky, 0:2. Pak Polančany podr?el několika pěknými zákroky Daněk, a udeřilo na druhé straně. V posledních minutách šel Chrudina dvakrát sám na golmana, v prvním případě ještě nebyl úspěšný ale ve druhém případě po přihrávce Malíka u? ano, 1:2. Čas byl ovšem neůprostný a tak zápas skončil nejtěsnějším rozdílem!

Val.Senice - Val Polanka 1:4

Do utkání z Val. Senicí měli Polančané raketový nástup. U? ve 2. min. uvolnila Natka Bělašková Jonáše Šafaříka a ten zamířil přesně k tyči, 0:1. Ve 4. min. aktivní Jonáš Šafařík přiklepl míč Chrudinovi a bylo to 0:2. Pak se po rohu zastřelovala kapitánka Hanka Lišková, její střela šla nad. V 10. min. špatně rozehrál Mikuš a hostující hráč šel sám z boku na Daňka, ten střelu kryl ale odra?ený míč si neš?astně srazila do vlastní branky Ví?a Zemánková, 1:2.Ve druhé půli byla za ruku nařízena proti Senici penalta, tu s přehledem proměnil Mikuš, 1:3. V poslední min. upravil na konečných 1:4 pro Polanku Pavel Malík.

Val.Polanka - Horní Lideč 3:0

První poločas byl jasně v re?ii Polančanů, ti ale jako by si z Val.Senicí vystříleli střelecký prach. A? ve druhé půli přišlo probuzení a s ním i první branky. V rozmezí dvou minut se dvakrát trefil Tomáš Chrudina a uklidnil tak Polančany. Na 3:0 zvýšil po přihrávce Jonáše Šafaříka Petr Mikuš, 3:0. Lidčané nastřelili ještě v poslední minutě tyč Daňkovy branky, na výsledku to u? ale nic nezměnilo.

Lidečko - Val.Polanka 0:0

V posledním utkání u? všem aktérům turnaje docházely baterky. Polančané byli mírně aktivnější v poli, avšak co se týče brankových příle?itostí, těch bylo málo. Na Lidečkovského obra si nepřišel ani nejlepší střelec Polanky Chrudina, a kdy? se nepodařilo vsítit branku ani Natalce Bělaškové, utkání skončilo remízou 0:0.

Z výsledků turnaje - Lidečko - H.Lideč 1:3, V.Polanka - V.Meziříčí 1:2, Lidečko - V.Senice 0:0, H.Lideč - V.Meziříčí 0:7, V.Senice - V.Polanka 1:4, Lidečko - V.Meziříčí 0:2, H.Lideč - V.Polanka 0:3, V.Senice - V.Meziříčí 0:5, Lidečko - V.Polanka 0:0, H.Lideč - V.Senice 1:1.

Pořadí - 1. Val.Meziříčí 8 b. 16:1

2.Val.Polanka 5.b. 8:3

3. Hor. Lideč 4.b. 4:12

4. Lidečko     2.b. 1:5

Val.Senice     2.b. 2:10

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tomáš Chrudina z Valašské Polanky, nejlepším brankářem byl vyhlášen Hegar z Val. Meziříčí.

Sestava - Daněk Jiří - Mikuš Petr, Zemánková Viktorie, Chrudina Tomáš, Malík Pavel, Lišková Hana "C", Bělašková Natálie, Šafařík Jonáš, Jeřábek René, Hrabica René.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka