Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Staří pání v létě válí, vyhráli dva turnaje!

28.07.2023 | Marek Juhaňák

Staří páni o sobě během letních měsíců dali vědět účastí ve dvou turnajích a také exhibičním utkání ve Francové Lhotě. Ukazuje se, že postupně polanský fotbal od mládeže až po seniorskou kategorii získal kvalitu a chuť vítězit i v té úplně nejstarší kategorii, staří pání sbírají jeden úspěch za druhým. 

Francova Lhota – Valašská Polanka 4:7
Už na konci června nastoupili k přátelskému utkání proti Francové Lhotě, kterou na hřišti ve Valašské Senici porazili 7:4. Pověst vynikajícho kanonýra v utkání naplnil Jan Filgas, jenž obstaral hattrick, prosadil se také Josef Maršálek, Radek Trusina, Jan Spáčil a jednu branku si domácí vstřelili sami. Odveta se bude hrát v srpnu na půdě Valašské Polanky. ¨

Memoriál Jiřího Hnátka v Ústí 
Turnaj se konal v sobotu 1. července. Reprezentace Valašské Polanky byla bezchybná, když porazila všechny tři konkurenty shodným výsledkem 1:0. Před uměním Polančanů se postupně musely sklonit výběry Hovězí, Ústí a Huslenek. Opět úřadoval Jan Filgas, který vstřelil 2 branky a jedno vítězství zajistil přesnou trefou Josef Maršálek. Bezchybný výkon mezi třemi tyčemi předvedl Vlastimil Kancner. 

Sestava v Ústí: Kancner – Gajdoš, Daněk Jaroslav, Filgas Jan, Filgas Petr, Šafařík Jindřich, Trňák, Řezníček Jiřík, Maršálek Josef, Trčka Lukáš, Trčka Roman, Hruška, Polách Pavel, Řezníček Josef, Slezák, Lukáš. 

Memoriál Karla Urbnáka v Prlově 
V sousedním Prlově čekali na Polančany další dva soupeři. Nejprve si Valaši s chutí zastříleli proti jihomoravským Troskotovicím, které přehráli vysoko 7:1. Stejně jako v soutěžních kategoriích i v turnaji si nic zadarmo nedali v sousedském derby výběry Polanky a Prlova. Skóre otevřel Ondřej Zbranek, ale Prlov srdnatě bojoval o vyrovnání, nakonec o triumfu Polančanů rozhodl kanonýr Jan Filgas. Během turnaje se tým mohl znovu opřít o skvělý výkon brankáře Vlastimila Kancnera, který inkasoval pouze jednou. 

Sestava v Prlově: Kancner – Trčka Roman, Trusina, Gajdoš, Juhaňák, Slezák, Zbranek, Trňák, Šafařk Jindřich, Filgas Jan, Filgas Petr, Bant, Maršálek Josef, Číž Roman. 

 
Aktuální utkání
Muži A | sobota 23.09.2023, 15:30
8. kolo
4:1
Kateřinice - Valašská Polanka
 
Muži A | neděle 01.10.2023, 15:00
9. kolo
VS.
Valašská Polanka - Horní Lideč
 
Aktuální články
Přednost výletu před zápasem? Starším žákům chyběli v derby hráči

Trenéři v polanském Sokolu obětují svůj volný čas k tomu, aby vedli mládež ke sportu a zároveň koncepčně pracovali i na budování...

 
Prolomení brankového půstu k bodům z Kateřinic nevedlo

Tým Valašské Polanky se nadále nachází v nelehké situaci, k tomu navíc do Kateřinic odcestoval bez Ondřeje Zbranka i Jana Tomšů....

 
Polančané znovu neskórovali, proti Dolní Bečvě berou bod

K domácímu duelu 8. kola přicestoval do Valašské Polanky nováček soutěže a loňský vítěz I.B třídy Dolní Bečva. Utkání nabídlo...

 
Krize Polančanů nebere konce, z Velkých Karlovice se vracejí s prázdnou
 
Ani doma to neklaplo, Podlesí bylo nad síly Polančanů
 
Domácí premiéra starším žákům nevyšla
 
Oslabení Polančané podlehli Lidečku, obnovené derby rozhodla jediná branka
 
Starší žáci zahájili sezonu bezbrankovou remízou v Liptáli
 
Jednobrankové vedení nestačilo, Polančané podlehli Viganticím.
 
Drama se šťastným koncem! Polančané v domácí premiéře berou všechny body
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS