První bodová ztráta týmu mlad?ích ?áků

02.05.2012 | Marek Juhaňák

Jako prvnímu se celku z Hoš?álkové podařilo ukořistit našim mladším ?ákům první body a tak se souboj o čelo dramatizuje....

Hoš?álková - Val.Polanka 1:1 (1:0)
Utkání se na ?ádost domácích předehrávalo u? ve čtvrtek. Polančané přejeli s jednou změnou v sestavě. Chybějícího Pilčíka nahradil v obraně Petr Mikuš, který svým výkonem určitě nezklamal. Domácí vstoupili do zápasu s defenzivní taktikou v čele s výborným brankářem. Proto se také Polanští jen z tě?ka dostávali do brankových příle?itostí. Hrálo se především ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách. A? ve 22. minutě šel míč po ose Rů?ička - Šimon Kovalčík - Barbora Rů?ičková, sama před golmanem těsně vedle! Ve 28. minutě to zkoušel její bratr Filip, proti byl domácí golman který jeho dobře mířenou střelu vyrazil na roh. O minutu později se domácí po ojedinělé akci dostali do vedení, dlouhým nákopem za obranu se dostal domácí hráč do sólové akce kterou s přehledem proměnil, 1:0.
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji Polančané, s touhou zvrátit nepříznivý stav. Proti byl ovšem výborný domácí brankář. Ve 45. minutě zívala před Srbou poloprázdná branka domácích, Vojta ovšem místo chytrosti pou?il razanci a míč tak skončil vysoko nad domácí brankou. O tři minuty později unikl středem hřiště Martin Baran, předlo?il jej Šimonovi, jeho střelu ovšem dobře vytěsnil domácí brankář na roh. V 53. minutě to zkoušel opět z dálky Rů?ička, jeho projektil jen těsně minul domácí branku. O minutu později kopal přímý kop Martin Baran, domácí brankář byl opět proti a jeho krásnou střelu k tyči vytáhl na roh! V poslední minutě se konečně dočkali Polančané vyrovnání, Baran nakopl dlouhý míč dopředu který letěl k domácímu brankáři. Obránce který míč kontroloval ovšem neubránil ze zadu blí?ícího se Šimona Kovalčíka, který udělal kličku brankáři a zavěsil do prázdné branky, 1:1.
Sestava: Zrník, Kovalčík D., Mikuš, Rů?ička, Srba, Baran, Kovalčík Š., Babica, Rů?ičková Barbora, Zemánková Viktorie.
Další utkání sehrají naši mladší ?áci na domácím hřišti 7.5. od 17.00 s celkem Ústí.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka