Přípravka zvítězila hladce v Halenkově!

03.06.2013 | Marek Juhaňák

Hladkým vítězstvím 0:8 skončil souboj posledního celku tabulky Halenkova s třetí Polankou. V sestavě chyběl Matěj Kovář a Tomáš Chrudina.

Tatran Halenkov - Sokol Valašská Polanka 0:8 (0:5)

Hned od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Účet zápasu otevřela kapitánka Viktorie Zemánková, která zaskočila domácího brankáře střelou na bli?ší tyč, 0:1. Polančané dál svírali domácí na jejich polovině a skóre zápasu rostlo. Druhou branku přidal Pavel Malík a na 0:3 Petr Mikuš. Závěr poločasu patřil Hance Liškové, pokutový kop po faulu na Michala Kováře usměrnila přesně k pravé tyči, 0:4 a těsně před poločasem přidala druhý zásah, 0:5.

Chmurný druhý poločas načal ve 32. minutě krásnou trefou do šibenice Pavel Malík, 0:6. Trefila se i naše kanonýrka Natka Bělašková, psala se 42. minuta, 0:7. A ve 46. minutě uzavřel gólový účet zápasu Jirka Šafařík, 0:7. V poslední minutě mohl ještě navýšit vedení nejlepší hráč Polanky Jonáš Šafařík, po samostatném úniku byl zezadu podra?en v pokutovém území, sudího píš?alka ovšem tentokrát zůstala němá!

Branky - Hana Lišková 2, Pavel Malík 2, Viktorie Zemánková, Petr Mikuš, Natálie Bělašková, Jiří šafařík.

Příští zápas sehraje naše přípravka tuto sobotu 8.6. od 10.00 doma s Novým Hrozenkovem, všichni jste srdečně zváni.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka