Přípravka vyloupila VKK, mlad?í ?áci nedali ?anci Lu?né!

17.05.2015 | Marek Juhaňák

Přípravka pokračuje na jaře v dobrých výkonech, z Karolinky si dovezla plný bodový zisk. To mladší ?áci jsou rádi za ka?dé tři body, proti Lu?né se blýskl šesti brankami Petr Mikuš!

VKK - Valašská Polanka  0:6 (0:3)

Trenér Černotík měl před utkáním v Karolince velký respekt, mladí Polančané ale předvedli velmi zodpovědný výkon a utkaní nakonec s přehledem dovedli do vítězného konce. Třešničkou na dortu byla vychytaná nula Adama Chrenčíka, který dokonce v poslední minutě zneškodnil pokutový kop domácích. Utkání začali lépe domácí, hned ve 4. minutě nastřelili břevno Chrenčíkovy branky! A? v 6. minutě se Polančané konečně probudili, a předvedli pohlednou akci. Míč šel po ose Šafařík, Daněk, Kovář zakončoval do prázdné branky, 0:1. Tato branka Polančany nabudila, ale ta další přišla ve 12. minutě. Jiří Daněk postupoval z pravé strany sám na brankáře,a se štěstím ho prostřelil, 0:2. V 17. minutě završil dobrý výkon hostů Jonáš Šafařík střelou z dálky, 0:3. Domácí měli opět lepší vstup do druhé půle, dva jejich hráči postupovali sami na Chrenčíka, zakončující hráč ale koncovku nezvládl! Ve 37. minutě Nahrál Tomáš Včelica na Šafaříka, Jiří Daněk zakončoval do prázdné branky,0:4. Ve 43. minutě domácí zahodili opět další šanci ke sní?ení! Ve 46. minutě přihrál Daněk na Hrabicu,ten ještě vyšperkoval lepší pozici pro Mikuška který přostřelil brankáře,0:5. Ve 49. minutě nabil Renda Hrabica Daňkovi,který nadvakrát překonal domácího brankáře, 0:6. V poslední minutě zahrávali domácí přímý kop po faulu, ve zdi ale Polančané zahráli rukou a následoval pokutový kop. Ten Chrenčík napoprvé zlikvidoval, a z pomocí obrany nakonec odvrátil do bezpečí!

Sestava - Chrenčík Adam, Daněk Jiří Machač, Hrabica René, Dorňák Michal, Mikušek Martin, Šafařík Jonáš, Včelica Tomáš, včelica Jakub, Jeřábek René, Kovář Matěj.

Valašská Polanka - Lu?ná 10:2 (6:1)

Polančanům se vrátil do sestavy Mikuš, první desetiminutovka ale byla velmi ospalá. A v 10. minutě za to domácí pykali, dlouhý výkop Ibříška potrestal vedoucí brankou Vojta Zemánek 0:1!Domácí nadále marně hledali recept na Ibříška,ten našel ve 12. minutě Petr Mikuš, po nadýchaném rohu Michala Klíchy, 1:1. V 15. minutě se situace opakovala,Klíchův roh si našel na zadní tyči Mikuš a tentokrát nohou překonal Ibříška, 2:1. O minutu později vyzkoušel Mikuš Ibříška z dálky, a bylo to 3:1. V 18. minutě si vstřelili Lu?ňané vlastní branku, jako poslední se dotkla míče Natálka Bělašková,4:1. Domácí byli i nadále při chuti, ve 27. minutě dorazil za Ibříška ?ídkovu střelu Mikuš, 5:1. Ve 29. minutě vychytal Malíka opět skvělý Ibříšek, na dorá?ku Ze?áka byl u? ale krátký 6:1. Druhou půli začali domácí opět brankou, Mikuš střílel do tyče všudybyl Klícha byl na správném místě, 7:1. Ve 39. minutě opět zafungovala spolupráce mezi dvojicí Klícha - Mikuš, druhý jmenovaný 8:1. Ve 41. minutě hosté sní?ili zásluhou Vojty Zemámka, 8:2. Ve 42. minutě zvýšila po individuální akci Natálka Bělašková u? na 9:2! Desátou branku připravila Bělašková pro Mikuše v 52. minutě, 10:2. Závěrečných 8. minut u? se odehrálo v poklidném tempu, a s konečným hvizdem sudího Světlíka se Polančané radovali z vysokého vítězství!

Sestava - Zicha Petr, ?ídek David, Kozubík Václav, Hromada Štěpán, Bělašková Natálie, Lišková Hana, Mikuš Petr, Šafařík Jiří, Zemánková Viktorie, Klícha Michal, Ze?ák Dominik,Malík Pavel.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka