Přípravka vyloupila Kateřinice, naopak mlad?í ?áci opět prohráli!

05.10.2014 | Marek Juhaňák

Starší přípravka celkem jednoznačně zvítězila v Kateřinicích, mladší ?áci nestačili na Janovou a podruhé v řadě prohráli! Přípravka za poslední tři zápasy nastřílela soupeřům 26 branek!!

Kateřinice - Valašská Polanka 2:8 (2:7)

Domácí nastoupili do utkání jako favorit, na kontě měli čtyři výhry a ?ádnou prohru. Polančané naopak u? třikrát prohráli a jen dvakrát vyhráli. Na dvě poslední výhry ale navázali cenným skalpem Kateřinic! Svěřencům trenéra Černotíka se začíná dařit, obrana v čele s Adamem Chrenčíkem pracuje na výbornou, útok táhne střelecky Jirka Machač Daněk. Ten byl také hlavní postavou v zápase v Kateřinicích.Diváci mohli v prvním poločase shlédnout divokou přestřelku, která skončila vítězstvím hostů v poměru 2:7! Druhý poločas u? byl hodně vyrovnaný, Polančané ale neusnuli na vavřínech a přidali domácím ještě jednu branku, na konečných 2:8!  Velké poděkování patří Františku Bučkovi, který zapůjčil na zápas "rodinný autobus" a Janu Filgasovi který mančaft na zápas dopravil. Trenér Černotík byl s výkonem i výhrou velmi spokojen!

Branky: Jiří Machač Daněk 5, Matěj Kovář 2, Jonáš Šafařík 1.

Sestava: Adam Chrenčík, Michal Dorňák, Tomáš Včelica, Jiří Machač Daněk, Jonáš Šafařík. Střídali: Včelica Jakub, René Jeřábek, Lukáš Matocha, Zbyněk Buček

Valašská Polanka - Janová 3:6 (2:4)

Polančané po prohře v Ústí nestačili doma ani na Janovou a tabulkou dál klesají ke dnu. Domácí sice zásluhou Natálky Bělaškové vedli, po odstoupení Ví?i Zemánkové se obrana rozpadla a hosté v čele se střelcem Karlíkem zaslou?eně v Polance zvítězili.

Branky: Natálka Bělašková 2, Tomáš Chrudina - Šimon Karlík 3, Štěpán Babovec, Lukáš Kalina, Tomáš Svoboda.

Sestava: Petr Zicha, Ví?a Zemánková, Hana Lišková, Natka Bělašková, David ?ídek, Jiří Šafařík, Petr Mikuš, Pavel Malík, Tomáš Chrudina, Štěpán Hromada.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka