Přípravka veze ze Střelné první tři jarní body.

13.04.2014 | Marek Juhaňák

V páteční předehrávce zají?děli Polančané na půdu poslední Střelné,výsledkem bylo patnáct branek v síti domácích.Čisté konto vychytal Kuba Dorňák.

Střelná - Vala?ská Polanka 0:15 (0:7) Skóre zápasu otevřel u? ve 2. minutě krásnou střelou do pravého horního rohu Petr Miku?.Polančané dál sázeli do sítě jednu branku za druhou a v 16. minutě byl stav 0:7.A? v 19. minutě se domácí dostali k vá?něj?ímu ohrození Polanské branky,s rohovým kopem si Dorňák v pohodě poradil. V druhé půli měli domácí velkou ?anci ke vstřelení branky,psala se 32. minuta.Faulovaný Dorňák odkopával míč od vlastní branky,odkop mu ale nevy?el a skončil na kopačce domácího útočníka,který neváhal a postupoval sám na Dorňáka,ten ov?em jeho střelu zlikvidoval a s pomocí obránců dostali míč do bezpečí.Pak u? hosté opět začli sázet jednu branku za druhou a konečné skóre se zastavilo dvě minuty před koncem na čísle patnáct! sestava: Dorňák Jakub,Zemánková Viktorie,Kovář Matěj, Li?ková Hana "K",Miku? Petr,?afařík Joná? Střídali:Běla?ková Natálie,?ídek David,Dorňák Michal,Daněk Jiří,Kovář Michal,Zemánek Vojta. Branky:?ídek David 4,Li?ková Hana 2,Kovář Matěj 2,Miku? Petr 2,Běla?ková Natálie 2,?afařík Joná?,Zemánek Vojta,Daněk Jiří. Pří?tí zápas sehraje na?e přípravka doma v sobotu 19.4. v 10.00 se Lhotou u Vsetína.Sraz na zápas je v 9.00 na hři?ti!!

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka