Přípravka veze z Ho??álkové tři body!

26.05.2014 | Marek Juhaňák

Přípravka navázala na výhry z venkovních hřiš?, a i z Hoš?álkové veze plný bodový zisk. Trenérům chyběli z různých důvodů oba brankáři a tak se mezi tři tyče postavil Petr Mikuš, a na druhý poločas Matěj Kovář.

Hoš?álková - Valašská Polanka 3:8 (0:3)

Jako první se v zápase zastřelovali Polančané, jmenovitě Jonáš Šafařík který dvakrát v první pětiminutovce trefil tyč. Skóre zápasu otevřel v 6. minutě střelecky naladěný David ?ídek, 0:1. V 11. minutě našla Hana Lišková krásnou uličkou Davida ?ídka  a bylo to 0:2. I ve třetí brance měl prsty David ?ídek, kdy? v 19. minutě vybojoval rohový kop, který sám rozehrál přeně na nohu Matěje Kováře, který z první placírkou trefil přesně ktyči, 0:3.

Druhou půli začli Polančané opět náporem, hned v první minutě nahrál Hrabica ?ídkovi, jeho střela skončila na břevně. Ve 29. minutě domácí sní?ili krásnou střelou k tyči hráčem č. 11, 1:3. O tři minuty později vrátil Polančanům tříbrankový náskok Mikuš, kdy? dorazil ?ídkovu střelu za záda Veroniky Gajdošové, 1:4. Ve 39. minutě zvýšil dedení hostů opět Mikuš, střelou bodlem k tyči, 1:5. Ve 41. minutě vstřelil svou premiérovou branku za přípravku Tomáš Včelica, 1:6. Ve 44. minutě přišla kuriózní situace, odkop Gajdošové podcenil Kovář na brankové čáře a míč o chloupek překonal brankovou čáru tak?e si domácí brankářka připsala branku, 2:6! Hned v následující minutě se situace obrátila,kdy? dlouhý odkop brankáře Kováře přeskočil domácí strá?kyni a? za její záda, 2:7! Pak se konečně trefil tři minuty před koncem benjamínek Jonáš Šafařík krásnou střelou do šibenice, 2:8! Domácí uzavřeli skóre zápasu v poslední minutě, kdy se trefil opět hráč č.11, 3:8.

Branky: David ?ídek 2, Petr Mikuš 2, Matěj Kovář 2, Tomáš Včelica a Jonáš Šafařík po 1.

Sestava: Petr Mikuš, Matěj Kovář, Viktorie Zemánková, Hana Lišková, Gabča Fusková, David ?ídek, Jonáš Šafařík, Tomáš Včelica, Jakub Včelica, Adam Chrenčík,Hrabica René.

Další utkání sehraje přípravka na domácí půdě v sobotu 31.5. v 10. 00 s Halenkovem.Sraz na šatnách v 9.00!

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka