Přípravka v úterý poprvé prohrála, ve čtvrtek povinné vítězství.

10.10.2013 | Marek Juhaňák

Nejmlad?í Polančané si na své konto připsali první porá?ku,s Ratiboří těsně padli 3:4.Se Střelnou vysoká výhra 14:2.

Vala?ská Polanka - Ratiboř 3:4 (1:3) Úvod zápasu vy?el lépe hostům z Ratiboře,kdy? se hned ve 2.min.trefil Kořenek,0:1.V 8.a 9. minutě u? to bylo 0:3,chyby v obraně domácích trestali Filip s Hastíkem.Polančané se dostali ke slovu a? v poslední minutě,kdy? se z dálky trefil Petr Miku?,1:3. Hned ve 26. minutě sní?ila na rozdíl jediné branky Natálka Běla?ková,2:3.Ov?em radost domácím zkazil o chvilku později svou druhou brankou Hastík,2:4.Polančané se pak sna?ili s výsledkem něco udělat,bohu?el u? se jen dočkali sní?ení dvě minuty před koncem.Úspě?nou střelkyní byla opět Natálka Běla?ková,3:4.Ratiboř tak sebrala Polančanům první body. Branky:Běla?ková Natálie 2,Miku? Petr - Hastík Jan 2,Kořenek Ale?,Filip Adam Vala?ská Polanka - Střelná 14:2 (7:1) Hned o dva dny později do Polanky zavítal nováček ze Střelné.Domácí si v tomto utkání s chu?í zastříleli a skóre se zastavilo a? na čísle čtrnáct.Trenér Černotík měl k dispozici 18 hráčů a hráček,chyběla jen nemocná Ví?a Zemánková.Do hry se tak dostali v?ichni hráči na soupisce,potě?il i výkon náhradníků. Branky:?afařík Joná? 3,Miku? Petr 2,Zemánek Vojtěch 2,Kovář Michal 2,Kovář Matěj 1, Juráňová Zdenka 1, ?ídek David 1, Chrenčík Adam 1, Ibří?ek Petr 1. Sestava:Daněk Jiří,Kozubík Václav,Dorňák Michal,Ibří?ek Petr,?ídek David,Dorňák Jakub,Hrabica René,Fusková Gabriela,Běla?ková Natálie,Li?ková Hana,Miku? Petr,Jeřábek René,?afařík Joná?,Juráňová Zdenka,Kovář Michal,Zemánek Vojtěch,Chrenčík Adam,Kovář Matěj. Poslední zápas podzimu odehraje na?e přípravka pří?tí neděli 20.10. v 10.00 ve Lhotě u Vsetína.Sraz u horní hospody v 9:00!!!

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka