Přípravka v předehrávce vyloupila Kateřinice!

21.09.2013 | Marek Juhaňák

Ve čtvrtečním chladném odpoledni spolu svedly souboj dosud dva nepora?ené týmy. Po závěrečném hvizdu mohli být spokojenější hosté z Polanky, kteří zvítězili hladce 8:1.

Kateřinice - Valašská Polanka  1:8  (0:3)

Úvodní o?ukávání ukončil v 6. minutě přímý kop Mikuše, který dorazila za záda Janoty Natálka Bělašková, 0:1. Ve 14. minutě zvýšil vedení hostů utěšenou střelou k tyči Petr Mikuš, 0:2. O chvilku později se připoměli i domácí hráči, Polanský brankář byl na místě. V poslední minutě se trefil po rohu opět Mikuš, 0:3.

Ve druhé půli pokračoval Mikuš v Polanském brankostroji, v rozmezí 27. - 32. minuty nasázel do domácí branky další tři branky, 0:6. Domácí vsítili čestný úspěch v 36. minutě, 1:6. 42. minuta a opět Mikuš, 1:7. Poslední zářez na ba?bu zařízl do Kateřinické branky Jonáš Šafařík v předposlední minutě, 1:8.

V úterý 24.9. v 17.00 sehraje naše přípravka dohrávané střetnutí s týmem Hoš?alkové na domácím hřišti.Sraz hráčů v 16:00!

Sestava - Kozubík, Zemánková, Lišková, Bělašková, Fusková, Mikuš, Šafařík, Chrenčík, Hrabica, Dorňák Jakub, Michal, Kovář

Branky - Mikuš Petr 6, Bělašková Natálka, Šafařík Jonáš.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka