Přípravka v posledním zápase naplno bodovala!

17.06.2013 | Marek Juhaňák

Poslední zápas sezony zvládla přípravka na jedničku a celek za Lhoty u Vsetína přejela 4:0. Čistým kontem se loučil s přípravkou Jiří šafařík, třígolový střelec Tomáš Chrudina a Pavel Malík. Všichni tři u? budou od příští sezony nastupovat za starší ?áky.

Valašská Polanka - Lhota u Vsetína 4:0  (1:0)

Zápas začal za úmorného vedra s půlhodinovým zpo?děním, hosté přijeli pouze s osmi hráči. Na branku si museli diváci počkat a? do 18. minuty, do té doby se hrál ne příliš atraktivní fotbal s minimem šancí na obou stranách. Rohový kop Malíka propasíroval nadvakrát za Bělíčkovy záda Chrudina, 1:0. Ve 22. minutě se řítil z levé strany na branku ?ídek, jeho dělovka skončila na břevně!

Druhá půle u? byla bohatější na branky. Ve 32. minutě střílel na branku Malík, těsně před Bělíčkem změnil směr tečí Jonáš Šafařík, 2:0. Ve 35. minutě prošel středem hřiště Chrudina a zamířil přesně k levé tyči, 3:0. O chvilku později se ke slovu dostali i hosté ze Lhoty, Šafařík se ale nenechal zahanbit a předvedl dva ukázkové zákroky! Na konci 40. minuty utekl obraně Lhoty Matěj Kovář, jeho střela orazítkovala tyč! Skóre zápasu uzavřel ve 46. minutě opět Chrudina, který opět pláchl obraně a kři?nou střelou zvýšil vedení na konečných 4:0!

Branky - Chrudina Tomáš 3, Šafařík Jonáš 1.

Sestava - Šafařík Jiří, Kovář Matěj, Zemánková Viktorie, Fusková Gabriela, Chrudina Tomáš, Lišková Hana, Šafařík Jonáš, Malík Pavel

Střídali - Kovář Michal, ?ídek David, Dorňák Jakub, Dorňák Michal, Jeřábek René

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30