Přípravka v dohrávce porazila Ho??álkovou.

26.09.2013 | Marek Juhaňák

Polanská přípravka se veze na vítězné vlně, a u? pět kol nepoznala hořkost porá?ky. Lídr tabulky v dohrávce nezaváhal, a Hoš?álkovou porazil jasně 7:2.

Valašská Polanka - Hoš?álková 7:2  (2:0)

Vedení zajistil Polance dvěma přesnými zásahy kanonýr Petr Mikuš. Ve druhé půli u? se přidali i ostatní a konečné skóre skončilo na čísle sedm. Mikuš ke dvěma zásahům z první půle, přidal ještě jeden a zkompletoval tak hatrick.Dvě branky vstřelil benjamínek Jonáš Šafařík a po jedné brance přidali Adam Chrenčík a Gabča Fusková. Hosté za stavu 7:0 sní?ili v závěru dvěma brankami Gajdoše na konečných 7:2. V brance domácích zaslou?í pochvalu Kuba Dorňák, který musel narychlo zaskočit mezi tři tyče proto?e ani jeden s brankářů nebyl k dispozici.

Sestava - Dorňák Jakub, Zemánková Viktorie, Lišková Hana, Mikuš Petr, Šafařík Jonáš,Fusková Gabriela, Bělašková Natálie, Jeřábek René, Zemánek Vojtěch, Dorňák Michal, Juráňová Zdenka, Chrenčík Adam

Branky - Mikuš petr 3, Šafařík Jonáš 2, Chrenčík Adam, Fusková Gabriela

V sobotu 28.9. v 10.00 zavítá naše přípravka na půdu Halenkova, sraz v pné polní u horní hospody u? o půl 9!!

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka