Přípravka střídavě - oblačno!

20.05.2013 | Marek Juhaňák

Ve čtvrteční dohrávce sahala přípravka po bodech, nakonec odešla pora?ena. V neděli u? pak naplno bodovala ve Lhotě u Vsetína.

VKK - Valašská Polanka 5:3 (1:2)

Polančané začli na půdě lídra nebojácně a hned od začátku udávali tempo hry. Ovoce jim to přineslo v 10. minutě. ?ídek zatáhl po levé straně, míč se dostal a? k Malíkovi který sám před Čírtkem nezaváhal, 0:1. Ve 13. minutě pro&scaroscaron;el nebojácně středem hřiště Chrudina a jeho projektil skončil k´údivu všech a? v domácí sí?i, 0:2. Ve 23. minutě pálila těsně nad Hanka Lišková. O minutu později domácí sní?ili, nechytatelně k tyči se trefil Jílek, 1:2.

Druhou půli začali hosté opět náporem, Mikuš napřáhl ve 26. minutě z levé strany, a míč doplachtil na zadní tyč za bezmocného Čírtka, 1:3. Z vedení se ale Polančané neradovali dlouho, Jílek zamotal hlavu třem hráčům Polanky a s přehledem sní?il, 2:3. Vyrovnání se domácí dočkali ve 31. minutě a střelcem nebyl nikdo jiný ne? Jílek, 3:3. Kalich hořkosti si hosté vypili ve 34. minutě, kdy obraně pláchl opět Jílek a poslad domácí do vedení, 4:3. Ve 41. minutě uzavřel skóre zápasu Šimon Plánka, který přetlačil Šafaříka u levé tyče, 5:3.

Branky : Jílek 4, Plánka 1 - Malík Pavel, Chrudina Tomáš, Mikuš Petr.

Lhota u Vsetína - Valašská Polanka 1:3 (0:1)

Ve Lhotě měli Polančané první poločas více ze hry, šancí sice bylo pramálo přesto šli hosté do kabin spokojenější. V 16. minutě vystihla Natka Bělašková rozehrávku brankáře Bartozela a bez problémů vrátila míč za jeho záda, 0:1. Domácí branku Polanky prakticky neohrozili.

Ve druhé půli psala se 30. minuta vystihla opět špatné rozehrávky domácího brankáře Hanka Lišková, její střela skončila na břevně! O chvilku později postupoval domácí hráč do opuštěné Polanské obrany, po zasekávačce ovšem branku minul. O něco lépe si vedla ve 34. minutě Natka Bělašková, která po přihrávce ?ídka přetlačila Bartozela na brankové čáře, 0:2. Ve 36. minutě byla faulována v pokutovém území aktivní Hanka Lišková, penaltu bezpečně proměnila po nemoci do sestavy navrátivší se Viktorka Zemánková, 0:3. Domácí se nakonec dočkali čestného úspěchu, v poslední minutě se po rohu trefil Zezulka, 1:3.

Branky: Zezulka - Bělašková Natálie 2, Zemánková Viktorie

Další dohrávku sehraje naše přípravka tento pátek 24.5. od 17.00 na domácí půdě s celkem VKK.Sraz hráčů ve 16.00 na hřišti!

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka