Přípravka před jarní sezónou odehrála dva přípravné zápasy.

10.04.2014 | Marek Juhaňák

Oba přátelské zápasy sehráli na?i nejmen?í s celkem Bratřejova.Zatímco minulý týden zvítězili Polančané 12:3,v úterý se hrála odveta v Bratřejově, také v ní jsme porazili domácí poměrem 10:1.

Přípravka trénovala přes zimu ka?dé pondělí od 16.00 do 18.00 v místní tělocvičně Z?.Kostru týmu tvoří kvarteto dívek,Viktorie Zemánková,Hana Li?ková,Natálie Běla?ková a Gabča Fusková.Střeleckým tabulkám vévodí Petr Miku?,v bráně se střídá duo Kuba Dorňák a Jiří Daněk.Z týmem začali trénovat některé nové,(Tomá? a Jakub Včelica), i staronové tváře,(Miku?ek Martin,Dan Miku?,Jakub Dančák).První jarní mistrovské utkání odehraje na?e přípravka zítra v 17.30 ve Střelné.Na domácím hři?ti přivítáme pří?tí sobotu 19.4.Lhotu u Vsetína,začátek tradičně v 10.00.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka