Přípravka poprvé padla!

06.05.2013 | Marek Juhaňák

Nad síly byl přípravce celek Nového Hrozenkova, který zásluhou skvělé první půle s přehledem zvítězil 6:1!

Nový Hrozenkov - Valašská Polanka 6:1 (5:1)

Utkání začali domácí náporem, z kterého vytě?ili ve 3. minutě vedení, 1:0. Další branku přidal aktivní Kašper v 15. minutě, jeho projektyl byl nechytatelný, 2:0. Jiskřičku naděje vykřesala pro Polančany ve 20. minutě Natálka Bělašková, která stála na správném místě a dorazila přímý kop Mikuše za záda domácího brankáře, 2:1. Z vedení se ale Polančané neradovali dlouho, hned o minutu později vyrobil hrubku Chrudina a domácí opět trestali, 3:1. To ale nebylo vše, do konce první půle ještě scházelo odehrát čtyři minuty a domácí dvěma slepenými brankami navýšili vedení a? na 5:1!

Ve druhé půli domácí značně ubrali nohu z plynu, své největší šance  ale nedokázali Polančané přetavit v branku. Zuby si vylámali na domácím brankáři jak Malík tak i Chrudina. Ve 38. minutě navýšili domácí vedeni, kdy? se po rohovém kopu před bránou Polanky nejlépe zorientoval opět Kašper, 6:1. V závěru ještě těsně vedle mířila z přímého kopu Viktorka Zemánková, ale na výsledku to u? nic nezměnilo.

Sestava: Safařík Jiří - Mikuš Petr, Zemánková Viktorie, Chrudina Tomáš - Malík Pavel, Lišková Hana, Bělašková Natálie - Šafařík Jonáš

Střídali : Kovář Michal, Daněk Jiří.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka