Přípravka podlehla těsně Hrozenkovu!

10.06.2013 | Marek Juhaňák

Souboj Polanky s druhým Novým Hrozenkovem přinesl divákům sedm branek, tu vítěznou zařídil hostům střelec tří branek Pavel Chromčák.

Valašská Polanka - Nový Hrozenkov  3:4  (1:2)

Domácím chyběl v sestavě opět Chrudina, k němu se přidal i Malík. Hosté zase postrádali Kašpera. Všichni tři se toti? ve stejný den zůčastnili turnaje výběru hráčů OFS Vsetín v Novém Jičíně. Do zápasu vstoupili lépe domácí, v 7. minutě uvolnil Petr Mikuš Jiřího Šafaříka a ten prostřelil Píška, 1:0. V 16. minutě se zastřeloval Frydrych, v jasné šanci těsně minul. O minutu později se u? hosté radovali z vyrovnání, do černého mířil Chromčák, 1:1. Ve 22. minutě se postavil k přímému kopu Frydrych, jeho dělovka z dálky orazítkovala břevno domácí branky. O chvilku později ho napodobil domácí Mikuš, ten prozměnu trefil z dálky tyč. Spokojenější šli do kabin hostující hráči, v poslední minutě první půle skóroval Chromčák, 1:2.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, Polančané neuhlídali Frydrycha a ten z blízka zavěsil, 1:3. Ve 33. minutě mohli hosté zvýšit vedení, to by ovšem Hrozenkovský hráč nesměl přestřelit opuštěnou domácí svatyni! A známé pravidlo nedáš - dostaneš platilo i v tomto duelu, radost Polančanům udělal opět Jiří Šafařík, 2:3! Ve 38. minutě se ocitl v šanci Mikuš, bohu?el vysoko přestřelil. Ve 43. minutě dostal Mikuš krásnou přihrávku do uličky a touto šancí u? nepohrdl, 3:3. Radost domácím zkazil tři minuty před koncem hostující Pavel Chromčák, který krásnou kři?nou střelou vystřelil Hrozenkovu tři body, 3:4! Polančané se ale za svůj výkon určitě nemusí stydět, sna?ili se o vyrovnání a? do posledních minut. Kvalitní výkon předvedlo opět kvarteto dívek hrající v základní sestavě. Poslední utkání sezony sehraje naše přípravka doma v sobotu 15.6. v 10.00 s celkem Lhoty u Vsetína.

Branky: Jiří Šafařík 2, Petr Mikuš 1 - Pavel Chromčák 3, Daniel Frydrych 1

Sestava - Jiří Daněk, Viktorie Zemánková, Gabriela Fusková, Matěj Kovář, Natálie Bělašková, Hana Lišková, Petr Mikuš, Jiří Šafařík

Střídali - Michal Kovář, Jakub a Michal Dorňákovi,

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30