Přípravka po Příkazech vyloupila i Hovězí.

12.05.2014 | Marek Juhaňák

Přípravka po čtvrteční dohrávce v Příkazech opět zají?děla na venkovní hřiště. A i kdy? na Hovězí dvakrát prohrávala, dokázala utkání zvrátit ve svůj prospěch.

Hovězí - Valašská Polanka 2:7 (2:4)

Domácí vstoupili do utkání aktivněji, a hned svou první šanci dokázali vyu?ít, psala se 3. minuta, 1:0.V 6. minutě se po autu Hany Liškové dokázal prosadit Petr Mikuš, 1:1. Domácím vrátil vedení v 9. minutě Koňařík, 2:1. Pak kombinoval Jonáš Šafařík s Davidem ?ídkem, domácí brankář byl pozorný. V 11. minutě bylo srovnáno, po dlouhém výkopu se o to postaral přesnou trefou David ?ídek, 2:2. Vedení Polance vystřelila nenápadnou střelou Viktorie Zemánková v 19. minutě. A kdy? hned za minutu z dálky napřáhl Petr Mikuš, šla Polanka do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhé půli u? padaly branky jen do domácí sítě, ve 28. minutě opět napřáhl Petr Mikuš a po teči jednoho z obránců skončil míč za bezmocným domácím brankářem, 2:5. Ve 38. minutě navýšil vedení hostů David ?ídek, 2:7. Kuriózní situace nastala ve 42. minutě při poslední brance Polanky. Po levé straně unikl Mikuš, pod sebe dával na volného Hrabicu kterého vychytal domácí strá?ce, pak se ale srazil se svým obráncem, a ne? se stačil zorientovat došourala se za jeho záda střela Hany Liškové z půlky hřiště, 2:7.

Branky: Petr Mikuš 3, David ?ídek 2, Viktorie Zemánková, Hana Lišková.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka