Přípravka doma přehrála Lhotu u Vsetína.

21.04.2014 | Marek Juhaňák

Bojovné a vyrovnané utkání bylo k vidění v sobotním dopoledni, tři body nakonec zůstaly v Polance. Domácím chyběl v sestavě Petr Mikuš.

Valašská Polanka - Lhota u Vsetína  4:2 (2:1)

V první desetiminutovce se hrálo převá?ně ve středu hřiště, skóre zápasu otevřel ve 12. minutě David ?ídek, 1:0. Lhota záhy srovnala krok, trefil se Jančina, 1:1. Polančané pak marně dobývali branku Lhoty ale bez brankového efektu. A? těsně před před koncem prvního poločasu se ujala utěšená střela Natálky Bělaškové, při které Sommer Josef neměl čisté svědomí, 2:1.

Do druhé půle nastoupili hosté se změnou v sestavě, do branky se postavil Sommer Jakub. Ten kapituloval v minutě 33, kdy? se po individuální akci trefil opět David ?ídek, 3:1.Hned za dvě minuty předvedli pěknou akci Hana Lišková s Jonášem Šafaříkem, druhý jmenovaný krásnou střelou na zadní tyč zvýšil na 4:1. Hosté kosmeticky upravili skóre v poslední minutě, kdy? se nádherně opřel do míče Marek Navrátil, a vymetl pravou šibenici domácí branky, 4:2.

Branky - ?ídek David 2, Bělašková Natálie, Šafařík Jonáš.

Jančina Jana, Navrátil Marek.

Sestava - Dorňák Jakub, Zemánková Viktorie, Lišková Hana, Bělašková Natálie, Fusková Gabriela, ?ídek David, Šafařík Jonáš, Kovář Matěj, Daněk Jiří,Včelica Tomáš a Jakub, Mikuš Daniel.

Příští utkání sehraje přípravka a? v pondělí 28.4. v 17.30  ve Valašských Příkazech.Sraz na utkání v 16.30 u horní hospody.Bobky sebou!!!

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka