Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gólová smršť ve druhé půli přinesla Polančanům třetí vítězství v řadě

16.10.2022 | Jan Tajzler

Valašská Polanka pokračuje ve zlepšených výkonech a na domácím hřišti dokráčela ke třetímu vítězství v řadě. Soupeř z Podlesí byl sice v první půli nepříjemný a bojovný fotbal domácím příliš nevoněl. Parádně se však polanský tým připravil na vstup do druhé poloviny utkání, kterou rozhodl díky šesti trefám v rozmezí osmnácti minut. 

11. kolo | neděle 16.10.2022, 14:30 | Valašská Polanka
 

TJ Sokol Valašská Polanka - TJ Sokol Podlesí

7:1

1:1

Branky: Daněk 2, Kovalčík, Baran, Tomšů, vlastní – Cahlík. 

Žluté karty: Adámek Ondřej – Blažek Radim, Pavelec. 

Rozhodčí: Nuc – Pavlica, Prokůpek.

Diváci: 200

TJ Sokol Valašská Polanka: Zrník – Adámek Ondřej, Rodek, Žídek, Zbranek – Štrbík, Kovalčík, Baran, Mikuš, Chuchma – Tomšů. (46. Adámek Stanislav, Daněk, 62. Novák, 68. Kovář, Malík).

TJ Sokol Podlesí: Střílka – Skalický, Blažek Radim, Holčák, Němec, Cahlík, Adzima, Pavelec, Blažek Pavel, Tydlačka, Janda. (46.Adámek Tomáš, 56. Košut, 62. Nosálek, 73. Woloczij, Pavlát).

Komentář
 
 
 

Již 3. minutě přinesla slibné příležitosti na obou stranách. Nejprve zahrozili hosté, Pavel Blažek našel na pravé straně Jandu, ovšem dobře četl hru i brankář Zrník, který vykryl druhému jmenovanému úhel a úspěšně zasáhl. Polančané zahrozili díky Ondřeji Adámkovi, jenž doběhl s míčem až k rohovému praporku, odkud centroval do malého vápna, brankář Střílka pouze odrazil míč na Barana, domácí kapitán však ve slibné pozici přestřelil. Ve 21. minutě už se skóre otevřelo. U zrodu polanské kombinace byl znovu Ondřej Adámek, jenž si vyměnil míč se Štrbíkem, ten pak našel Kovalčíka a polanský záložník usměrnil míč do branky. Polančané se snažili i nadále najít cestu k ohrožení Střílkovy brány, ovšem obrana Podlesí dokázala finální přihrávky domácích blokovat. Pak se z ničeho nic dočkali hosté vyrovnávací branky. Míč si zpracoval Cahlík a z úctyhodné vzdálenosti zavěsil pod horní tyč. Následovaly minuty bojovného fotbalu a do přestávky už se skóre neměnilo. 


Po výměně stran se domácím podařilo zcela uhasit jakékoliv bodové naděje hostů z předměstí Valašského Meziříčí. Vše začalo už ve 48. minutě, Mikuš si narazil s Chuchmou a v závaru před brankou si hostující brankář Střílka srazil míč do sítě. Rychlou odpověď mohl po centru Tomáš Adámka zaznamenat z voleje Pavel Blažek, ale bránu Polanky přestřelil. Pak už se hrálo pouze na jedné straně hřiště. V 56. minutě Kovalčík poslal míč Baranovi a ten servíroval do vápna Lukáši Daňkovi 3:1. O pět minut později fauloval brankář Střílka Barana, tentýž hráč se postavil k pokutovému kopu a pohodlně zavěsil na 4:1. Podlesí se úplně sesypalo, v 63. minutě zakončoval další demontáž hostující obrany Novák a do 70. minuty stihl skórovat ještě Tomšů a podruhé v utkání Lukáš Daněk. Podlesí se snažilo ještě alespoň kosmetický upravit skóre, ale domácí obrana v čele se Zrníkem už nepřipustila inkasování. Valašská Polanka tak potvrdila nárůst formy a proti Podlesí zaznamenala třetí vítězství v řadě. 

Aktuální utkání
Muži A | neděle 12.05.2024, 16:30
21. kolo
1:3
Valašská Polanka - Kateřinice
 
Muži A | neděle 19.05.2024, 17:00
22. kolo
VS.
Horní Lideč - Valašská Polanka
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS