Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Konec dobrý, všechno dobré! A-tým slaví záchranu v I.A třídě

15.06.2024 | Jan Tajzler

Ročník, na který se ve Valašské Polance nebude vzpomínat zrovna v dobrém. Hned od startu se do kabiny polanského týmu vplížila smůla. Tým přišel během krátké chvíle vinnou zranění o důležité opory a bylo jasné, že jejich návrat na trávník nebude otázkou týdnů ani měsíců. Na jaře to nebylo o nic lepší, výsledková krize na sebe nenechala dlouho čekat. Polančané se však semkli a napnuli síly k rozhodujícímu zápasu, které přineslo až závěrečné kolo. Mezi dvěma Valašskými se mělo rozhodnout kdo z koho. Polančané na domácí půdě zmobilizovali poslední zbytky sil i hráčů, aby odvrátili sestupový strašák do I.B třídy, odkud před pěti lety postoupili. Povedlo se. Hrdiny okamžiku se stali Ondřej Adámek se Šimonem Kovalčíkem, díky jejich trefám zůstává I.A třída ve Valašské Polance. Hráči svou práci odvedli, děkujeme borci! 

26. kolo | sobota 15.06.2024, 17:00 | Valašská Polanka
 

TJ Sokol Valašská Polanka - FC Valašské Příkazy

2:0

1:0

Branky: Adámek Ondřej, Kovalčík. 

Žluté karty: Adámek Ondřej – Valčík, Baránek. 

Červené karty: Holec. 

Rozhodčí: Kovařčík – Zpěvák, Schnürmacher. 

Delegát svazu: Hubal. 

Diváci: 120

TJ Sokol Valašská Polanka: Kolínek – Adámek Ondřej, Adámek Stanislav, Žídek, Zicha – Zbranek, Daněk Lukáš, Kovalčík, Baran, Chuchma – Tomšů. (57. Daněk Jiří, 80. Gabko, 83. Malík).

FC Valašské Příkazy: Valčík – Dodek, Ďurkech, Ptáček, Gargulák Lukáš, Gargulák Jiří, Baránek, Struhař, Polách, Kušnier, Vaculka. (65. Lefko, 71. Holec, 80. Janošík).

Aktuální utkání
Muži A | neděle 09.06.2024, 10:00
25. kolo
4:0
Valašské Meziříčí B - Valašská Polanka
 
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
26. kolo
2:0
Valašská Polanka - Valašské Příkazy
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS