Mladší přípravka byla poprvé na turnaji!

24.06.2015 | Marek Juhaňák

13.června proběhl turnaj mladších přípravek ročník 2006 a mladší. OFS ve spolupráci s panem Valiánem uspořádali turnaj na hřišti v Karolince. Polančané se v konkurenci 28 týmu neztratili, a nakonec skončili na krásném 5 - 8 místě!

Trenér Gergela vytvořil kostru týmu  z tří členů starší přípravky, kteří se věkově mohli turnaje zůčastnit. Doplnil je brankář Jakub Dančák a Štěpán Gergela. Další dva členové kteří se měli zůčastnit, před turnajem onemocněli.Polančané tak v úmorném vedru museli turnaj odehrát jen v pěti lidech bez náhradníků! 28 týmů hrálo na čtyřech hřištích jedenkrát 12 minut.

V základní skupině podlehli mladí Polančané Val Mezu 0:3, porazili Kateřinice 2:1 a Val.Příkazy 3:2. V dalším kole postoupili celkem jednoznačně přes Nový Hrozenkov 5:1, a v osmifinále jsme prošli přes silné Vidče 3:0! Ve čtvrtfinále jsme pak smolně prohráli s pozdějším finalistou VKK 0:2, i když jsme víc jak polovinu zápasu byli lepším týmem, bohužel neproměnili jsme narozdíl od soupeře i ty nejvyloženější šance. Jonáš Šafařík vstřelil deset branek, Štěpán Gergela vstřelil dvě branky.

Sestava: Dančák Jakub, Včelica Jakub, Hrabica René, Gergela Štěpán, Šafařík Jonáš.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka