Mlad?í ?áci na horké půdě V Kateřinicích remizovali

29.05.2012 | Marek Juhaňák

Kateřinice - Valašská Polanka 2:2 (1:0)

Mladší ?áci remizovali s druhým celkem tabulky na jeho půdě 2:2. Dvě kola před koncem tak mají stále na svého pronásledovatele náskok tří bodů.
Utkání prvního s druhým celkem tabulky přilákal do ochozů Kateřinického areálu slušnou diváckou kulisu. Od začátku a? do konce se hrálo v rychlém tempu s šancemi na obou stranách. Oba týmy vstoupily do zápasu opatrně, se zabezpečenou obranou. A? ve 12. minutě se poprvé zajiskřilo před brankou hostů, následný závar odvrátili Polančané do bezpečí. Na druhé straně mohl otevřít skóre Vojtěch Srba, domácí brankář byl ale proti. V 18. minutě se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři Šimon Kovalčík, ale i z tohoto souboje vyšel hostující útočník naprázdno. Domácí se ujali vedení ve 24. minutě, tečovaná střela přeletěla vyběhnuv&sscaron;ího Zrníka, otřela se o břevno a zapadla za brankovou čáru, 1:0.
Vzrušení přinesla hned první minuta druhé půle, jeden z domácích hráčů upadl při souboji na hranici pokutového území a sudí Špička neváhal odpískat pokutový kop, který domácí exekutor s přehledem proměnil, 2:0. Nepříznivý stav ale spíš nakopl Polanské hráče, ti hnáni svými fanoušky uzamkli své protivníky na jeho polovině a ve 34. minutě se také dočkali sní?ení. Míč šel po ose Srba - Baran - a zakončující Šimon Kovalčík prostřelil domácího golmana, 2:1. Polančané po vstřelení kontaktní branky museli otevřít hru, to ale byla voda na mlýn pro domácí útočníky. Naštěstí jejich brejky končily na skvělé obraně v čele s Martinem Baranem a nebo v náruči Rosti Zrníka. Ve 44. minutě přišel šok pro domácí, aktivní Šimon Kovalčík se natlačil do souboje u levé tyčky a mezi obráncem a brankářem doslova protlačil míč za brankovou čáru, 2:2!
V poslední pětiminutovce ještě mohli zvrátit misky vah na Polanskou stranu bratři Kovalčikové, jejich pokusy ale zneškodnil domácí strá?ce svatyně a tak utkání po konečném hvizdu skončilo remízovým výsledkem.Šimon Kovalčík zároveň pokořil hranici 100 a 101 branky v této sezoně!!!
Sestava: Rostislav Zrník, Martin Baran, Ondřej Babica, Filip Rů?ička, Vojtěch Srba, Dominik Kovalčík, Šimon Kovalčík, Martin Baran.
Střídali: Patrik Pilčík, Petr Mikuš, Tomáš Chrudina, Barbora Rů?ičková.
Branky: 34. a 44. minuta Šimon Kovalčík
Příští zápas  sehrají naši mladší ?áci na domácí půdě s celkem Valašské Senice v pondělí 4.6. v 17.00. Všichni jste srdečně zváni.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka