Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Překvapení se nekonalo, Polančané vysoko podlehli lídrovi tabulky

16.10.2021 | Jan Tajzler

Situace v polanském týmu nadále není ideální. Z lavičky marodů se trenérovi Kapustovi sice hlásil Michal Baran, ale po utkání v Nedašově tam usedl David Ondra. Zdecimovaná sestava Polančanů šla v posledním domácím utkání roku proti lídrovi tabulky z Baťova. Hosté ovšem na Valašsku ukázkově prezentovali, proč vedou tabulku Krajského přeboru. Valašskou Polanku ještě navíc podržel několika pohotovými zákroky brankář Dobeš, leč dělal co mohl, nezabránil další vysoké porážce svého týmu. V nelehké situaci míří Polančané příští neděli bojovat do Štítné nad Vláří. 

12. kolo | Sobota 16.10.2021, 14:30 | Valašská Polanka
 

TJ Sokol Valašská Polanka - SK Baťov 1930

0:6

0:4

Branky: Šiška, Sotolář, Gojš, Ondráš, Krajča, Klíma.

Žluté karty: Adámek Ondřej. 

Rozhodčí: Prokůpek – Pospíšil, Korch. 

Diváci: 200

TJ Sokol Valašská Polanka: Dobeš – Zbranek, Adámek Ondřej, Punčochář, Adámek Stanislav – Štrbík, Filák, Baran Michal, Daněk – Tomšů, Řezníček. (62. Malík, 77. Chuchma, 81. Gergela).

SK Baťov 1930: Vitásek – Bršlica, Šiška, Zapletal, Krajča, Skyba, Gojš, Sotolář, Ondráš, Klíma, Kašík. (58. Vitásek Michal, Dvořáček, Medek, 62. Bršlica Adam, Štefka).

Komentář
 
 
 

Baťov začal roli favorita naplňovat na valašské půdě už od prvních minut. Skóre otevřel v 17. minutě, když Gojš přihrával pod sebe na dvacítku, kde byl připraven přesně zakončovat Patrik Šiška. Baťov si tvořil další slibné příležitosti a ze své aktivity znovu těžil ve 31. minutě, tentokrát byl v roli nahrávače zkušený Ondráš, jenž nacentroval přesně Sotoláře a domácí prohrávali 0:2. V dalších příležitostech hostů se vyznamenal domácí brankář Dobeš, ale ani on nedokázal pak zabránit dvěma inkasovaným brankám v závěru první půle. Nejprve se ve 39. minutě prosadil po přihrávce Pavla Bršlici Gojš, od polanské obrany dostal dostatek času na to, aby si míč zpracoval a přesně zavěsil. Běželo nastavení první půle, když do pohodlného čtyřbrankového náskoku hosty z Otrokovic poslal Ondráš. 


Druhá půle se stejně jako ta první nesla ve znamení převahy lídra tabulky. Už ve 49. minutě navyšoval na 5:0 Krajča. A v 52. minutě bylo s Polančany ještě hůř, když pokutový kop proměnil s přehledem Klíma. Domácí se snažil alespoň o čestnou branku, nejblíž k ní měl v 71. minutě Stanislav Adámek, jeho první střelu z malého vápna Vitásek vyrazil a odolal i dorážce Pavla Malíka, aby nakonec Stanislav Adámek branku v tutové příležitosti minul. Brankář Dobeš pak sklidil od domácích příznivců potlesk za skvěle vytáhlou střelu Michala Vitáska, to byla však jen malinka náplast dalším debaklem pro polanský tým. 

Aktuální utkání
Muži A | Neděle 10.10.2021, 14:30
11. kolo
1:0
Nedašov - Valašská Polanka
 
Muži A | Sobota 16.10.2021, 14:30
12. kolo
0:6
Valašská Polanka - Baťov
 
Aktuální články
Zemřel pan Karel Švirák, bývalý fotbalista a velký fanoušek Valašské Polanky

Polanský Sokol zasáhla smutná zpráva o skonu pana Karla Šviráka, který nás navždy opustil ve věku 66 let. Poslední rozloučení s panem...

 
Oslabení Polančané v Nedašově nebodovali

Tým Valašské Polanky v nelehké situaci cestoval v neděli na půdu do Nedašova. Hra svěřenců trenéra Kapusty se opírala o propracovanou...

 
Napajedla nad síly Polančanů

Tým Valašské Polanky se vrátil do domácího prostředí, kde se snažil odčinit blamáž z Kvasic. To se však Valachům vůbec nepodařilo....

 
Totální výbuch v Kvasicích, A-tým schytal osmibrankové KO
 
Srdnatý výkon vedl k bodovému zisku proti Morkovicím
 
Historické venkovní vítězství Polančanů odnesla Bystřice pod Hostýnem
 
Polančané ustáli závěrečné drama s Nevšovou a slaví druhou výhru
 
Valašská Polanka neodcestuje k zápasu do Luhačovic
 
O prvním vítězství Polančanů rozhodl v 88. minutě Řezníček
 
Polančané na úvod soutěže podlehli Slušovicím
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS