Leskovec - Val.Polanka 0:2 (0:0)

15.09.2011 | Marek Juhaňák

Polanští mladší ?áci po dvou výhrách zvládli i derby v Leskovci a po zásluze si odvezli cenné tři body.

Leskovec - Val.Polanka 0:2 (0:0)
Začátek zápasu začali lépe hosté z Polanky. Ti se také od prvních minut usadili na polovině domácích, tam ovšem nará?eli na pozornou obranu v čele s dobře chytajícím brankářem domácích. Na něj bohu?el nenašli Polančané v první půli recept k jeho překonání a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.
Ve druhé půli zahrozili jako první opět Polančané, ve 33. minutě jen těsně míjí branku domácích přímý kop Martina Barana. O chvilku později centruje Šimon na bratra Dominika, brankář domácích opět pozorný. Ve 37. minutě kope Martin Baran přímý kop, brankář opět kryje. Ve 42. minutě měli velkou šanci bratři Kovalčikové, starší Dominik střílel, mladší Šimon dorá?el, brankář se štěstím zachraňuje na brankové čáře. Ve 47. minutě se konečně mění skóre. Filip Rů?ička posílá středem hřiště krásnou přihrávku, na jejím konci zakončuje nekompromisní ranou pod břevno Dominik Kovalčík, 0:1.O minutu později přichází přímý kop Barana, na brankové čáře u tyče odvrací domácí obránce. V 54. minutě zvyšují Polančané na 0:2. Šimon nahrává na pravou stranu Vojtovi Srbovi, ten si zasekává míč do středu a prudkou střelu levou nohou prostřeluje domácího brankáře podruhé! Dvě minuty před koncem ještě zkouší pozornost brankáře Rů?ička, ten vyrá?í na roh který domácí odvrátili do bezpečí. Poté hlavní rozhodčí ukončuje utkání k radosti Polanských hráčů a fanoušků kteří si po zásluze odvá?í tři body z Leskovce.
Branky - 47, Dominik Kovalčík, 54, Vojtěch Srba
Sestava: Ros?a Zrník - Ondra Babica,Martin Baran,Patrik Pilčík - Vojta Srba, Šimon Kovalčík, Filip Rů?ička - Dominik Kovalčík
Střídali Tomáš Chrudina a Patrik Ševela.
Příští zápas sehrají mladší ?áci doma v pondělí 19.9. v 16.00 s celkem Hoš?álkové.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka