Jarcová - Val.Polanka 3:7 (2:4)

11.10.2011 | Marek Juhaňák

V okleštěné sestavě odjí?děli mladší ?áci na půdu dosud nepora?ené Jarcové, ale ani posedmé nepoznali Polančané hořkost porá?ky.

Jarcová - Val.Polanka 3:7 (2:4)
Hosté zaskočili domácí hned v úvodu utkání, psala se 55. vteřina kdy dvojice Rů?ička - Polanský rozebrali domácí obranu, pro druhého jmenovaného u? nebyl problém otevřít skóre zápasu, 0:1. Ve 4. minutě domácí z nenápadné akce vyrovnávají, 1:1.Ve 12. minutě zahrávali domácí přímý kop, těsně před Zrníkem zvedl míč hlavou domácí hráč a na tuto teč u? bezmocný Zrník nedokázal zareagovat. 2:1.V 16. minutě mají výhodu přímého kopu i Polančané, jedovatou střelu kapitána Martina Barana zastavilo břevno, odra?ený míč u? ale napodruhé trefil Martin přesně k tyči domácí branky, 2:2. Ve 24.minutě zvonilo břevno domácí branky opět po střele Polanského, o tři minuty pozděj u? ale mířil Polanský přesněji kdy? prošel středem hřiště a podél vybíhajícího golmana zvyšuje na 2:3. V poslední minutě zahrává Polanský rohový kop na hlavu Rů?ičky, ten vymetá pavouky z pravé šibenice domácí svytyně, 2:4.
Ve druhé půli dramatizují domácí zápas, kdy ve 38. minutě sni?ují na rozdíl jedné branky, 3:4.Ve 41. minutě ovšem domácí zastuvují unikajícího Polanského jen za cenu faulu, a sudí nařídil pokutový kop. Penalty se ujal Polanský, a s přehledem poslal míč k levé tyči, 3:5. Ve 42. minutě unikl po pravé straně opět Polanský a kři?nou přihrávkou pod sebe našel zcela volného Vojtu Srbu, který nekompromisně zvyšuje na 3:6. Silnou tříminutovku završuje ve 43. minutě Filip Rů?ička, 3:7. Domácí ještě zahrozili pět minut před koncem, další brance v síti Polanky ale zabránil včasným vyběhnutím Ros?a Zrník.

Polančané se  ještě v posledním utkání sezóny  v pondělí 17.10. utkají s Kateřinicemi o titul podzimního mistra. Přijděte tak podpořit naše mladší ?áky v posledním domácím zápase.

Sestava:Rostislav Zrník - Patrik Pilčík, Martin Baran, Ondřej Babica - Vojtěch Srba, Jiří Polanský, Filip Rů?ička, Tomáš Chrudina,střídala Viktorka Zemánková.
Branky: Polanský 3, Rů?ička 2, Baran a Srba po 1.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka