Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jarní část startuje! Polančané míří k prvnímu utkání do Slušovic

25.03.2022 | Jan Tajzler

Po dlouhých třech letech se fotbaloví fanoušci ve Zlínském kraji mohou těšit na jarní soutěžní zápasy svých oblíbených týmů. Valašská Polanka se v jarních bojích bude snažit vylepšit své tabulkové postavení a hlavně udržet příslušnost v nejvyšší krajské soutěži. První utkání zavede Valachy do Slušovic, které po podzimní části patří k předním celkům soutěže. Utkání odstartuje na půdě soupeře v 15:00. Polanský Sokol vypraví na utkání autobus, fanoušci mohou společné dopravy využít, pokud budou připraveni ve 13:20 v Hospodě pod nádražím. 

První jarní odvetu podstoupí polanský tým na půdě Slušovic. Stane se tak vůbec poprvé, kdy se oba celky potkají na slušovické půdě. Zatím se stihly potkat dvakrát, v nedohraném ročníku 2020/2021 hostila Valašská Polanka Slušovice poprvé a byl to právě tento tým, který nováčkovi ukázal, o čem bude Krajský přebor, když na Valašsku celkem přesvědčivě zvítězil 5:1. Jediným úspěšným střelcem v tomto utkání byl za Polančany David Maček. 


Druhá vzájemná bitva se konala na podzim 2021, bylo to vůbec první utkání nového soutěžního ročníku. Polančané byli tentokrát favorizovaným Slušovicím mnohem vyrovnanějším soupeřem, slibná byla především první polovina zápasu, po které Valaši drželi nadějnou remízu 1:1. Druhý poločas však už byl v režii hostů, zlomová byla branka hned ze 48. minuty, kterou obstaral Maliňák. Poslední slovo měl v 85. minutě zkušený Železník, jenž definitivně pečetil výhru Slušovic 3:1. 

V sobotu se bude jednat o souboj celků z opačných pólů tabulky. Zatímco Slušovice mají příjemné starosti a ze 3. místa budou usilovat o kontakt s prvním místem, Polančané budou muset bojovat o každý bod, aktuálně totiž sídlí až na 13. místě tabulky, ale jediná výhra je může posunout na 11. místo, které momentálně vlastní Nevšová. 

Souboj Slušovic s Valašskou Polankou je na programu v sobotu od 15:00. Příznivci Valašské Polanky mohou využít společné dopravy na utkání, autobus vyrazí v 15:30 od Hospody pod nádražím. 

 
Aktuální utkání
Muži A | neděle 26.03.2023, 10:00
15. kolo
0:2
Valašské Meziříčí B - Valašská Polanka
 
Muži A | neděle 02.04.2023, 15:30
16. kolo
VS.
Valašská Polanka - Juřinka
 
Aktuální články
Výborně! Polančané na úvod jara přivezli všechny body z Valašského Meziříčí

Už to vypuklo. Fotbalové jaro rozehráli fotbalisté Valašské Polanky v neděli 26. března na hřišti ve Valašském Meziříčí. Proti...

 
Výkonný výbor zve na výroční členskou schůzi TJ Sokol

Výkonný výbor TJ Sokol Valašská Polanka zve na výroční členskou schůzi, která se uskuteční v Kulturním domě ve Valašské Polance v...

 
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023!

Výkonný výbor TJ Sokol Valašská Polanka děkuje všem partnerům a fanouškům ze projevenou podporu v roce 2022 a přeje příjemné prožití...

 
Polančané v bojovném utkání podlehli Kateřinicím
 
Gólová smršť ve druhé půli přinesla Polančanům třetí vítězství v řadě
 
To by šlo! Polančané deklasovali Prostřední Bečvu a vezou domů všechny body
 
Polančané zabrali, odnesla to Kelč
 
Hrachovec potvrdil pozici lídra a vynuloval Polančany
 
Derby s Horní Lidčí skončilo bezbrankovou remízou
 
Hattrick kapitána nestačil, Polančané padli ve Vidči
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS