Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jarní část startuje! Polančané míří k prvnímu utkání do Slušovic

25.03.2022 | Jan Tajzler

Po dlouhých třech letech se fotbaloví fanoušci ve Zlínském kraji mohou těšit na jarní soutěžní zápasy svých oblíbených týmů. Valašská Polanka se v jarních bojích bude snažit vylepšit své tabulkové postavení a hlavně udržet příslušnost v nejvyšší krajské soutěži. První utkání zavede Valachy do Slušovic, které po podzimní části patří k předním celkům soutěže. Utkání odstartuje na půdě soupeře v 15:00. Polanský Sokol vypraví na utkání autobus, fanoušci mohou společné dopravy využít, pokud budou připraveni ve 13:20 v Hospodě pod nádražím. 

První jarní odvetu podstoupí polanský tým na půdě Slušovic. Stane se tak vůbec poprvé, kdy se oba celky potkají na slušovické půdě. Zatím se stihly potkat dvakrát, v nedohraném ročníku 2020/2021 hostila Valašská Polanka Slušovice poprvé a byl to právě tento tým, který nováčkovi ukázal, o čem bude Krajský přebor, když na Valašsku celkem přesvědčivě zvítězil 5:1. Jediným úspěšným střelcem v tomto utkání byl za Polančany David Maček. 


Druhá vzájemná bitva se konala na podzim 2021, bylo to vůbec první utkání nového soutěžního ročníku. Polančané byli tentokrát favorizovaným Slušovicím mnohem vyrovnanějším soupeřem, slibná byla především první polovina zápasu, po které Valaši drželi nadějnou remízu 1:1. Druhý poločas však už byl v režii hostů, zlomová byla branka hned ze 48. minuty, kterou obstaral Maliňák. Poslední slovo měl v 85. minutě zkušený Železník, jenž definitivně pečetil výhru Slušovic 3:1. 

V sobotu se bude jednat o souboj celků z opačných pólů tabulky. Zatímco Slušovice mají příjemné starosti a ze 3. místa budou usilovat o kontakt s prvním místem, Polančané budou muset bojovat o každý bod, aktuálně totiž sídlí až na 13. místě tabulky, ale jediná výhra je může posunout na 11. místo, které momentálně vlastní Nevšová. 

Souboj Slušovic s Valašskou Polankou je na programu v sobotu od 15:00. Příznivci Valašské Polanky mohou využít společné dopravy na utkání, autobus vyrazí v 15:30 od Hospody pod nádražím. 

 
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 21.05.2022, 16:30
23. kolo
0:1
Napajedla - Valašská Polanka
 
Muži A | Středa 25.05.2022, 18:00
16. kolo
VS.
Valašská Polanka - Boršice
 
Aktuální články
Výborně! Dobeš zavřel bránu a Polančané vezou tři body z Napajedel

Pokud si vzpomínají čtenáři našeho webu na slova polanského kapitána Filipa Mačka, kdy sliboval, že za Polanku budou bojovat, pak jeho...

 
Polančané otočili nepříznivý stav s Kvasicemi, nakonec berou bod

Krásné jarní počasí doprovodilo další domácí utkání Valašské Polanky v Krajském přeboru. Tentokrát na Valašsko přicestoval tým FC...

 
Valašské derby přineslo dělbu bodů

Středa 11. května patřila dohrávce valašského derby mezi Velkými Karlovicemi a Valašskou Polankou. Vůbec poprvé v rámci společného...

 
Polančané v Morkovicích bojovali, ale na body to nestačilo
 
Konečně! A-tým slaví první jarní body
 
Bojovné utkání v Nevšové první body nepřineslo
 
Závěrečný tlak vyrovnání nepřinesl, Polančané těsně podlehli Luhačovicím
 
Michal Baran: Chceme se prezentovat útočným fotbalem, který bude bavit
 
Polančané sahali ve Slušovicích po bodech, nakonec se vraceli s prázdnou
 
Zemřel pan Miroslav Kovář, bývalý fotbalista, trenér a člen výboru Sokolu
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS