I.část Vala?ského mistrovství v obrazech.

26.08.2014 | Marek Juhaňák

Nově tvořící se tým mladších ?áků prošel na turnaji v Janové pro začátek tě?kou zkouškou. Silným týmům jako jsou Valašské Meziříčí, Juřinka a FC Vsetín jsme sice konkurovat nemohli, ale i tak to pro mladé Polančany byla před startem podzimní sezony důle?itá prověrka.

Trenérské duo Pavel Tajzler a Šimon Srba přivezli do Janové pouze devět hráčů. Kostru týmu tvořili hlavně bývalí přípravkáři. Ví?a Zemánková a Hanka Lišková spolu s Petrem Mikušem a Davidem ?ídkem. Z Leskovce do turnaje zasáhli brankář Petr Zicha, Štěpán Hromada, Zdenka Juráňová a Dominik Ze?ák. Posledním členem týmu byl Jirka Šafařík. Týmu chyběl Tomáš Chrudina, který dal přednost Vsetínu. Pavel Malík a těsně před turnajem dostal horečky Michal Klícha.

První zápas jsme remizovali s domácí Janovou 0:0. Druhý jsme prohráli s VKK 0:1. Třetí zápas jsme se konečně prosadili i střelecky, odnesl to tým Hoš?álková+Ratiboř 3:0. Petr Mikuš vstřelil dvě branky, třetí přidal David ?ídek. Čtvrtý zápas opět rozhodla jediná branka, tentokrát jsme podlehli 0:1 Lhotě u Vsetína. Pátý zápas s Juřinkou jsme prohráli 0:3. Tento soupeř rozhodl o osudu utkání hned v první minutě a po celý zápas tě?il z výškové a fyzické převahy. Šestý zápas s Valmezem a jednoznačná prohra 1:6. Jediným střelcem byl David ?ídek. Sedmý zápas s Podlesím se začal vyvíjet pro Polančany dobře, po pětiminutové převaze jsme se bohu?el nedokázali prosadit střelecky a soupeř u? nás pak v pohodě přehrál, konečné skóre zní 0:4. Poslední zápas se Vsetínem u? Polančané dohrávali s torzem. Tři branky v síti Polanky jsou tak velmi  milosrdné. Polančané tak na turnaji v Janové o skóre obsadili poslední devátou příčku.

Náladu si mohou mladí Polančané zlepšit u? tuto sobotu, kdy se za účasti čtyř dru?stev zůčastní turnaje v sousední Lu?né. Sraz hráčů u horní hospody je v 9.00, samotný začátek je naplánován na desátou hodinu.