Béčko jede, čtvrtou výhru v řadě odnesla rezerva Vsetína

19.09.2016 | Marek Juhaňák

Stoprocentní bilance zatím platí také u rezervního týmu Valašské Polanky. Ve svém domácím prostředí v Lužné tentokrát parta kolem Jana Filgase zneškodnila rezervu Vsetína. Mezi střelce se zapsali čtyři různí hráči, dobře se v rezervním týmu uvedl Ondřej Zbranek, posila z áčka ve dvou zápasech dvakrát skórovala. Příští víkend zajíždí béčko k utkání do Liptálu.

7. kolo | neděle 18.09.2016, 10:15 | Lužná

TJ Sokol Valašská Polanka B - FC Vsetín B

Branky: Pfeiler, Paládi – Zbranek, Smolek, Filgas Jan, Mišun.

Žluté karty: Obr, Petržela, Stržínek.

Červené karty:

Rozhodčí: Švec – Chlevišťan, Frňka.

Diváci: 120

TJ Sokol Valašská Polanka B: Ondra Jakub – Baroš, Kovalčík, Beňo, Matyáš, Juřica, Zbranek, Smolek, Janiš, Šťastný, Zemánek. (46. Lambert, 46. Filgas Jan, 46. Mišun, 46. Hromada, 60. Kročil.)

FC Vsetín B: Obr – Bant, Procházka, Paládi, Michálek, Pfeiler, Kročil, David, Petržela, Kubíček, Stržínek. (66. Šinal)

Komentář

Úvod zápasu se odehrál v opatrném tempu, jako první vystrašil brankáře Obra vlastní obránce, poté nebezpečně střílel z dálky Zbranek. Lužňané se pak více tlačili do zakončení, nejprve protáhl Obra opět Zbranek, pak dvakrát pálil Juřica. Hosté se dostali do zakončení po půl hodině hry,střela šla nad Ondrovu branku. Ve 35. minutě vyslal Zemánek nádherně  do ulice Zbranka, a jeho prudká střela po zemi skončila u pravé tyče Obrovy branky, 1:0. O chvíli později pálil Zemánek z přímého kopu jen do zdi, další jeho centr poslal Šťastný nad Obrovu branku. Ve 42. minutě aktivní Zemánek nabíjel Janišovi, jeho volej zastavila levá tyč! O minutu později předvedl fotbalovou parádu Mira Smolek, za půlící čarou přebral míč, obešel postupně tři protihráče a z 25 metrů nedal Obrovi šanci střelou k levé tyči,  2:0.

Vstup do druhé půle vyšel lépe domácím, ve 47. minutě kombinoval Mišun s Lambertem, nepovedená střela druhého jmenovaného našla Jana Filgase a ten z první prostřelil Obra, 3:0. V 50. minutě zahrával přímý kop Baroš, jeho šajtle skončila těsně vedle levé tyče. Hosté se dostali na dostřel v 51. minutě, když v pokutovém území zahrál nešťastně rukou Matyáš, Pfeiler bez problémů penaltu proměnil, 3:1. Další branku mohl přidat Jan Filgas, s jeho chytrým lobem si Obr poradil. Hostující strážce svatyně dál přiváděl Luženské  střelce k zoufalství, další Barošova pumelice skončila těsně vedle, pak se vytáhl Obr proti střele Mišuna, kterou vytěsnil na břevno! V 62. minutě šel Mišun dokonce sám na brankáře Obra, při následné kličce jej ale podrazil a penalta se pískala i na druhé straně! Exekutor Smolek ovšem penaltu neproměnil a tak přišel zákonitý trest. Vsetínským k tomu pomohla chyba brankáře Ondry, který neudržel prudkou střelu a Paládi dorazil míč za jeho záda, 3:2. Závěr si ale Tygři pohlídali a hostům přidali  ještě jednu branku. Postaral se o ni ukázkově provedeným přímým kopem David Mišun, 4:2.