Star?í ?áci slaví dal?í tři body,v dohrávce porazili Vala?skou Bystřici!

23.09.2014 | Marek Juhaňák

Hatrick Filipa Rů?ičky zajistil starším ?ákům další tříbodové vítězství.To se ovšem nerodilo lehce.Hosté měli výškovou i fyzickou převahu,zaspali ale úvod zápasu a proto odjí?dějí z Polanky s prázdnou.

Valašská Polanka  - Valašská Bystřice 3:0 (2:0)

Jako první se k zápasu dostavili hosté v plné síle s patnácti hráči! Za to domácí se opět scházeli jak švábi na pivo. Někteří hlasíli bolístky ze včerejšího zápasu mladších ?áků, některé nepustilo ven škaredé počasí a někteří nedorazili vůbec. Duo Filgasová a Rů?ičková si plní školní povinnosti v prvním ročníku. Do základní sestavy tak jako jedenáctý hráč do pole nastoupil hráč přípravky Jonáš Šafařík. Statečný výkon podalo kvarteto dívek Lišková, Zemánková, Bělašková a Juráňová. Z nich by si někteří hráči měli vzít příklad! Úvod zápasu vyšel lépe domácím, napřed to zkoušel z otočky Rů?ička, po něm Polák, Kubját byl pozorný. V 5. minutě zatáhl po levém křídle a? do vápna míč Rů?ička, pod sebe dával na Chrudinu kterému ale chyběl krok. V 9. minutě přihrála Bělašková na Rů?ičku, ten se zbavil obránce a z úhlu angličanem otevřel skóre, 1:0. Hosté odpověděli ve 12. minutě, Richard Cáb vystrašil Daňka střelou do břevna! V 15. minutě měla dvě šance Bělašková, nejprve jí přihrával Rů?ička, Kubját včasným výběhem akci zneškodnil. Podruhé přihrával Polák, střela bodlem jen těsně minula pravou tyč. V 18. minutě se měnilo skóre podruhé, přímý kop po faulu na Pilčíka hosté odvrátili na roh. Následný Pilčíkův rohový kop uklidil krásným volejem na přední tyč Rů?ička, 2:0. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, hosté u? poté pozorněji bránili a po zbytek poločasu zle ostřelovali Daňka. Druhý poločas načala velká šance hostů, Richard Cáb se dostal a? před Daňka, ten ale svůj tým podr?el a špičkou nohy vyrazil na roh! Hosté poté převzali otě?e zápasu a usadili se na polovině domácích. Polančané s námahou odvraceli jeden útok za druhým. A? v 66. minutě se Polančané na chvilku usadili na polovině hostů.Rů?ička dlouhým autovým vhazováním vyslal do úniku Chrudinu, ten prudkým centrem v pokutovém území hledal své spoluhráče. Míč ale skončil na ruce hostujícího obránce a pískal se pokutový kop! Ten s přehledem proměnil kanonýr Rů?ička a završil tak svůj hattrick!!!

Sestava: Daněk Martin, Polák Robin, Srba Vojtěch, Zemánková Viktorie, Lišková Hana, Pilčík Patrik, Rů?ička Filip, Bělašková Natálie,Šafařík Jiří,Chrudina Tomáš,Šafařík Jonáš.

Střídala: Juráňová Zdenka

Branky: Rů?ička Filip 3