Vala?ské mistrovství mlad?ích ?áků

20.08.2014 | Marek Juhaňák

Pořádající Tatran Janová zve spolu s FC Vsetín v sobotu 23.8. na "Valašské mistrovství mladších ?áku " . Turnaj je rozdělen do tří částí. První část turnaje se odehraje v sobotu na hřišti v Janové. Ka?dý s ka?dým si to proti sobě rozdají tyto týmy. Podlesí, Sokol Hoš?álková+Ratiboř, Juřinka, VKK, Val.Meziříčí, Val.Polanka, Lhota u Vs., Janová a FC Vsetín. Hrát se bude na dvou hřištích, zápas bude trvat 17. minut. První tři týmy si zajistí účast v jarním finále na hřišti FC Vsetín. Vítězný tým si odnese komplet novou sadu tréninkových dresů! Trenéry vyhodnocený nejlepší brankář si odnese nové brankářské rukavice. Nejlepší střelec, obránce a neju?itečnější hráč si odnese nový míč. Druhá část proběhne 8. listopadu na Vsetíně pod umělým osvětlením na umělém povrchu u Rů?ičků. Třetí část souboj mistrů proběhne na hlavním stadionu FC Vsetín. Vzájemného soboje se zůčastní mistři a vícemistři z obou turnajů doplněni reprezentačním výběrem okresu OFS Vsetín roč.2003.

Sraz na sobotní turnaj do Janové je v 8 hodin u horní hospody, sraz v Janové a vysvětlení nejdůle?itějších pravidel proběhne v 8.30. Začátek je naplánován na 9 hodinu. Odvoz rodičů je vítán. Všichni jste jinak srdečně zváni.