V derby s Lidečkem bodovali star?í ?áci naplno.

28.04.2014 | Marek Juhaňák

Starší ?áci i díky hatricku Šimona Kovalčíka zdolali Lidečko 4:2. Doma tak zatím na jaro zůstávají stoprocentní.

Valašská Polanka - Lidečko 4:2 (2:1)

U? ve 3. minutě otevřel skóre zápasu Šimon Kovalčík, kdy? vyu?il špatného vyběhnutí Martinky a pohodlně z dvacítky zavěsil do prázdné branky, 1:0. Druhá branka přišla ve 26. minutě, a opět u toho byl Šimon Kovalčík, 2:0. Lidečkovjané odpověděli ve 31. minutě, přímý kop Filáka z úctyhodné vzdálenosti propadl Zrníkovi mezi prsty a skončil za jeho zády, 2:1.

Dvoubrankové vedení vrátil domácím v 1. minutě druhé půle Dominik Kovalčík, 3:1. Sní?ení obstaral pro hosty ve 40. minutě Harnádek, kdy? se nadvakrát dostal k zakončení a propálil Zrníka, 3:2. Rozhodnutí vzal na sebe minutu před koncem Šimon Kovalčík, který po rohu Filipa Rů?ičky rozvlnil sí? za Martinkou počtvrté.

Branky: 3,26,69, Kovalčík Šimon. 36, Kovalčík Dominik

31, Filák Marek. 40, Harnádek Michal

Sestava: Zrník Rostislav, Kovalčík Dominik, Babica Ondřej, Pilčík Patrik, Vaněk Martin, Polák Robin, Rů?ičková Barbora, Rů?ička Filip, Srba Vojtěch, Daněk Martin, Kovalčík Šimon

Střídali: Filgasová Alexandra, Chrudina Tomáš

Příští zápas odehrají naši ?áci opět na domácí půdě a to v neděli 4.5. v 13.30. Sraz na hřišti ve 12.30.