Star?í ?áci v předehrávce podlehli Huslenkám.

19.10.2013 | Marek Juhaňák

Huslenky tak stejným výsledkem oplatily Polančanům porá?ku z prvního srpnového duelu.Domácím postrádali v sestavě zraněného brankáře Zrníka,místo něho se postavil mezi tři tyče Martin Daněk.

Valašská Polanka - Huslenky 0:2 (0:1) Hosté vstoupili do zápasu svi?něji,a u? ve 4.minutě se ujali vedení.Nedůraz v Polanské obraně vyu?il Petr Hruška a s přehledem propálil Daňka,0:1.Domácí hráli technický fotbal ale pouze po dvacítku soupeře,co prošlo pochytal pozorný Rišica. Ve druhé půli byli Polančané dopředu o něco aktivnější,ale vše utnul ve 46. minutě svou druhou brankou Hruška,0:2.V 58. minutě se řítila z levé strany sama na branku Bára Rů?ičková,střela jí ovšem nesedla a šla momo.Pak předvedli hezkou akci Srba s Dominikem Kovalčíkem,druhý jmenovaný ovšem v úniku na Rišicu nechal vyniknout hostujícího brankáře.Chvilku před koncem to ještě zkoušel na Rišicu chytrou střelou Filip Rů?ička,ten jeho střelu s námahou vytáhl na roh.Polančané tak na podzim poprvé doma prohráli. Sestava:Daněk Martin,Kovalčík Dominik,Babica Ondřej,Filgasová Alexandra,Rů?ička Filip,Rů?ičková Barbora,Vaněk Martin,Srba Vojtěch,Pilčík Patrik,Lišková Hana,Chrudina Tomáš,Bělašková Natálie,Kovalčík Šimon,Malík Pavel,Polák Robin,Šafařík Jiří. Příští neděli zají?dí naši ?áci do Lidečka,výkop zápasu je u? v 11.30!!!