Star?í ?áci nezvládli dohrávku v Ústí, o víkendu padli i v Kateřinicích.Přípravka o víkendu nehrála.

07.10.2013 | Marek Juhaňák

?áci si na své konto připsali první dvě porá?ky, nad síly jim byl celek Ústí i Kateřinic.

Ústí - Valašská Polanka 5:2 (4:1)

Polančané v dohrávce podali nejhorší výkon v sezoně a po zásluze v Ústí prohráli. Domácím vyšel úvod zápasu kdy? se v rozmezí 10-20 minuty dostali do tříbrankového trháku. Pak z ojedinělé akce sní?il střelou z 20 m. Vojtěch Srba. Domácí ještě do poločasu přidali jednu branku a šli tak spokojenější do šaten.

Druhou půli začali aktivněji Polančané a zásluhou Robina Poláka také sní?ili na 4:2. Polanský tlak pak utnul rychlonohý Š?astný,který utekl všem a nadvakrát zavěsil, 5:2. Domácí u? pak Polančany k ničemu nepustili a po zásluze tak v tomto utkání zvítězili.

Branky: Kovář Petr 2, Nerodil Matěj, Čada Ondřej, Š?astný Daniel - Srba Vojtěch, Polák Robin

Sestava: Zrník Rostislav, Kovalčík Dominik, Babica Ondřej, Filgasová Saša, Rů?ička Filip, Polák Robin, Rů?ičková Bára, Vaněk Martin, Srba Vojtěch, Pilčík Patrik, Mikuš Petr, Daněk Martin, Kovalčík Šimon, Chrudina Tomáš, Lišková Hana, Malík Pavel, Zemánková Viktorie, Šafařík Jiří, Kozubík Václav

Kateřinice - Valašská Polanka 3:1

V Kateřinicích u? podali Polančané zlepšený bojovný výkon, ovšem svými chybami umo?nili domácím odskočit na tříbrankový rozdíl. Ve druhé půli sní?il z přímého kopu Filip Rů?ička, to ale na lídra tabulky nestačilo.

Branky: Marek Jakub, Macík Tomáš, Novotný Martin - Rů?ička Filip

V neděli 13.10. zají?dějí Polančané na horkou půdu Lačnova.Začátek utkání je ve 12:00,sraz u horní hospody v 11:00!!!