Star?í ?áci podlehli Lu?né i potřetí!

14.05.2013 | Marek Juhaňák

Potřetí a naposledy změřili své síly naši ?áci se sousedními tygry, ale i tentokrát odešli pora?eni.

Valašská Polanka - Lu?ná 2:4 (2:1)

V okleštěné sestavě nastoupili naši starší ?áci proti rivalovi z Lu?né, a ti se nestačili první poločas divit. Polančané se proti věkově staršímu soupeři ničeho nezalekli, a dokonce mu po dvou zápasech v Lu?né dokázali vstřelit branku! O tu se postaral v 15. minutě Martin Daněk, který vyu?il nenápadného průniku nejmladšího hráče Polanky Matěje Kováře a s přehledem přeloboval vyběhnuvšího Nováka, 1:0. O malou chvilku později Polančané trestali podruhé, Daňkovu prudkou střelu vyrazil Novák jen k volnému Srbovi a ten vrátil míč za jeho záda, 2:0. Radost domácím vzali Lu?ňané chvilku před koncem první půle, kdy sní?ili na 2:1.

Druhý poločas u? hosté zapnuli na plné obrátky a u? to byli jen oni kdo stříleli branky. Po vyrovnávací brance se ještě Polančané sna?ili o vstřelení další branky, ale proti byl rychlonohý stoper Kovář, který v?dy včas zabránil domácím v úniku. Definitivně srazil Polančany do kolen střelec dvou branek Robin Polák. Naši ?áci si tak na výhru musejí počkat minimálně do příští sezony.

Branky: Martin Daněk, Vojtěch Srba - Robin Polák 2, Kovář David, Filgas Radim

Sestava - Rostislav Zrník, Dominik Kovalčík, Ondřej Babica, Patrik Pilčík, Viktorie Zemánková, Hana Lišková, Barbora Rů?ičková, Vojtěch Srba, Matěj Kovář, Martin Daněk, Saša Filgasová