Star?í ?áci vyloupili Horní Lideč!

06.05.2013 | Marek Juhaňák

Prvního jarního bodového zisku se dočkali také starší ?áci, kteří po výborném výkonu dokázali vytě?it tři body z Horní Lidče!

Horní Lideč - Valašská Polanka 0:3 (0:1)

Bez tahouna Filipa Rů?ičky se teď musejí na nějaký čas obejít starší ?áci Polanky. Za třemi body nastartoval svůj tým kat Lidčanských fotbalistů z podzimu, Martin Daněk. Ten vyu?il jediné největší šance z prvního poločasu, kdy ho v 18. minutě vyslal do brejku Vojta Srba a Daněk kři?nou střelou poslal Polančany do vedení, 0:1. Domácí měli do vedoucí branky hostů více ze hry ale v zakončení ztroskotávali buď na pozorné obraně v čele s Dominikem Kovalčikem a v neposlední řadě na pozorného Zrníka. Ten podr?el nejvíc Polančany před koncem první půle, kdy vysoký lob mířil za jeho záda, Zrník ale skvěle vyboxoval na rohový kop!

Druhý poločas začli domácí opět náporem, největší problémy dělal Polančanům kapitán  Liška, který si někdy na hřišti doslova dělal co chtěl! Jak se dávají branky předvedl všem přítomným v 54. minutě Vojta Srba. Ten pláchnul domácí obraně a s přehledem zavěsil, 0:2. V předposlední minutě ještě pečetil výsledek Dominik Kovalčík, který po zmatku před domácí brankou po rohovém kopu kdy domácí vykopávali míč z brankové čáry, napřáhl za dvacítkou a jeho bomba skončila za zády domácího brankáře, 0:3. Pochvalu za bojovný výkon zaslou?í celé mu?stvo a také hráči přípravky, kteří hned po zápase  v Hrozenkově odjeli na zápas starších ?áků a odmakali celý zápas! Velké dík patří také všem rodičům za výbornou kulisu a fandění na tribuně!!!

Branky: 18. Daněk Martin, 54. Srba Vojtěch, 69. Kovalčík Dominik

Sestava: Zrník Rostislav, Kovalčík Dominik, Babica Ondřej, Chrudina Tomáš, Rů?ičková Bára, Srba Vojtěch, Pilčík Patrik, Filgasová Saša, Daněk Martin, Lišková Hana, Bělašková Natka, Malík Pavel, Zemánková Ví?a.