Vala?ská Polanka - Halenkov 9:1 (2:1)

24.05.2011 | Petr Filgas

V krásném nedělním odpoledni se na domácí půdě představili ?áci. Svého soupeře z Halenkova hlavně ve druhém poločase nepustili vůbec za půlku a zaslou?eně zvítězili.

Utkání nezačala Polanka vůbec dobře a u? ve 4. minutě inkasovala. Přímý kop překvapil gólmana Romana Lišku a skončil za jeho zády - 0:1. Po této inkasované brance sice naši hráči přidali a byli aktivnější, efektivita ale zůstala zamklá v šatně. Ve 24. minutě se naštěstí Polanka dočkala. Po skrumá?i a nastřeleném břevně se prosadil Lukáš Daněk. O sedm minut později se ještě hezkou střelou zapsal mezi střelce Rů?ička a do šaten se tak šlo přeci jenom s lepší náladou.

Ve druhém poločase si ?áci vzpomněli, ?e za měsíc přijede do Polanky pou? a připravili hostům pěkný nedělní kolotoč. Ve 40. minutě Michal Baran zatáhl po pravé straně a přihrál Srbovi. který s přehledem zakončil - 3:1. 47. minuta a další branka. Tentokrát Daněk centroval na Matyáše a ten chytrou střelou zvýšil skóre - 4:1. O pět minut později si narazili balón Michal Baran s Lukášem Daňkem, ten si přehodil obránce a obstřelil golmana - 5:1. V 61. minutě opět Lukáš Daněk našel Davida Mačka a ten se v podobných situacích nemýlí - 6:1. Hned z dalšího útoku se do míče krásně opřel Pavla Matyáš a z pětadvaceti metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 7:1. 68. minuta a pěkné zakončení Zdenka Juřici - 8:1. Ten samý hráč ještě šajtlí z dvacítky opět zvyšuje - 9:1. ?áci se hlavně ve druhém poločase fotbalem bavili a doufejmě, ?e jim podobná fazóna vydr?í i nadále.

Sestava: Roman Liška - Martin Baran, Adam Zemánek, Pavel Matyáš, Josef Surý - Michal Baran, Lukáš Daněk, David Maček, Dominik Kovalčík - Zdenek Juřica, Filip Ru?ička. Střídali: Vojta Srba, Šimon Kovalčík, Ondra Babica