Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 7.8. | TJ Sokol Valašská Polanka | FC Lhota u Vsetína | 2:0 | (1:0) |
2. | ne 14.8. | TJ Zašová | TJ Sokol Valašská Polanka | 1:2 | (0:1) |
3. | ne 21.8. | TJ Sokol Valašská Polanka | Partyzán Prlov | 1:0 | (0:0) |
4. | so 27.8. | FK Prostřední Bečva | TJ Sokol Valašská Polanka | 3:0 | (1:0) |
5. | ne 4.9. | TJ Sokol Valašská Polanka | FC Semetín | 0:1 pk | (0:0) |
6. | so 10.9. | TJ Sokol Hutisko-Solanec | TJ Sokol Valašská Polanka | 2:3 pk | (1:1) |
7. | ne 18.9. | TJ Sokol Valašská Polanka | SK Hrachovec | 5:0 | (2:0) |
8. | ne 25.9. | Sokol Hovězí | TJ Sokol Valašská Polanka | 3:0 | (1:0) |
9. | ne 2.10. | TJ Sokol Valašská Polanka | FC Dolní Bečva | 5:1 | (1:1) |
10. | ne 9.10. | SK Lidečko | TJ Sokol Valašská Polanka | 4:1 | (3:0) |
11. | so 15.10. | TJ Sokol Valašská Polanka | TJ Sokol Kateřinice | 2:1 pk | (0:0) |
12. | ne 23.10. | TJ Sokol Valašská Polanka | Sokol Ratiboř | 5:1 | (4:0) |
13. | ne 30.10. | TJ Sokol Francova Lhota | TJ Sokol Valašská Polanka | 1:2 pk | (0:1) |
14. | ne 26.3. | FC Lhota u Vsetína | TJ Sokol Valašská Polanka | 1:2 | (1:2) |
15. | ne 2.4. | TJ Sokol Valašská Polanka | TJ Zašová | 2:0 | (0:0) |
16. | ne 9.4. | Partyzán Prlov | TJ Sokol Valašská Polanka | 1:3 | (1:2) |
17. | ne 16.4. | TJ Sokol Valašská Polanka | FK Prostřední Bečva | 4:3 pk | (1:2) |
19. | ne 30.4. | TJ Sokol Valašská Polanka | TJ Sokol Hutisko-Solanec | 4:3 | (2:2) |
20. | ne 7.5. | SK Hrachovec | TJ Sokol Valašská Polanka | 2:1 pk | (1:0) |
18. | pá 12.5. | FC Semetín | TJ Sokol Valašská Polanka | 5:1 | (3:0) |
21. | ne 14.5. | TJ Sokol Valašská Polanka | Sokol Hovězí | 0:2 | (0:1) |
22. | ne 21.5. | FC Dolní Bečva | TJ Sokol Valašská Polanka | 3:0 | (0:0) |
23. | ne 28.5. | TJ Sokol Valašská Polanka | SK Lidečko | 0:2 | (0:1) |
24. | ne 4.6. | TJ Sokol Kateřinice | TJ Sokol Valašská Polanka | 8:2 | (4:0) |
25. | so 10.6. | Sokol Ratiboř | TJ Sokol Valašská Polanka | 3:0 | (1:0) |
26. | ne 18.6. | TJ Sokol Valašská Polanka | TJ Sokol Francova Lhota | 1:4 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
I.B třída sk.A
Muži B:
III.Třída
Dorost:
Okresní přebor
Starší žáci:
Okresní přebor
Mladší žáci:
Okresní přebor
Starší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální utkání
Muži A | sobota 06.04.2024, 15:30
16. kolo
Muži A | neděle 28.04.2024, 16:00
19. kolo
16. kolo
Vigantice | - | Valašská Polanka |
19. kolo
VS.
Valašská Polanka | - | Velké Karlovice + Karolinka |
Aktuální články
Zemřel pan Jaroslav Mikuš, bývalý předseda Sokolu, trenér a hráč
Domácí loučení neúspěšné, Valmez vyhrál rozdílem třídy
Polančané zabrali i doma a připsali si cenné vítězství proti Vidčí
Starší žáky nadále sráží absence, derby i domácí duel bez bodu
Černá série je prolomena, Polančané porazili Rožnov
Mizérie A-týmu trvá dál, na Horní Lideč nestačilo ani dvoubrankové vedení
Debakl v Kateřinicích odčinili starší žáci domácí výhrou s Liptálem, s Ústím remizovali
Přednost výletu před zápasem? Starším žákům chyběli v derby hráči
Prolomení brankového půstu k bodům z Kateřinic nevedlo
Polančané znovu neskórovali, proti Dolní Bečvě berou bod
Jsou zprávy, které nepíšeme rádi. Bohužel před vánočními svátky nás opustil pan Jaroslav Mikuš, jedna z velkých osobností, která se...
Vrcholem hodového víkendu ve Valašské Polance bylo fotbalové utkání A-týmu proti soupeři z Vidče. Tým trenéra Martina Filgase nebyl...